ГоловнаМіжнародні організаціїООНСергій Кислиця прийняв новопризначену Главу Моніторингової місії ООН

Сергій Кислиця прийняв новопризначену Главу Моніторингової місії ООН

Заступник Міністра Сергій Кислиця прийняв новопризначену Главу Моніторингової місії ООН з прав людини Матільду Богнер у зв’язку з початком її роботи в Україні.

Сергій Кислиця привітав Матільду Богнер з призначенням на цю посаду і запевнив у підтримці українською стороною діяльності Місії.

Учасники зустрічі обговорили низку питань співпраці між Урядом України та Управлінням Верховного комісара ООН з прав людини та обмінялися думками щодо шляхів поглиблення такої взаємодії як на рівні штаб-квартири УВКПЛ ООН у Женеві, так і з Моніторинговою місією ООН, яка працює в нашій державі з весни 2014 року.

Окрему увагу в ході зустрічі було приділено моніторингу ситуації в галузі прав людини на окупованих Росією територіях України та необхідності забезпечення безперешкодного і повного доступу співробітників Місії до цих територій.

Матільда Богнер наголосила на готовності Місії й надалі надавати практичне сприяння і всебічну допомогу Україні у галузі прав людини, особливо враховуючи важливість захисту прав осіб, що постраждали внаслідок збройного конфлікту.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини