ГоловнаМіжнародні організаціїООНІ. Климпуш-Цинцадзе здійснить робочий візит до штаб квартири НАТО

І. Климпуш-Цинцадзе здійснить робочий візит до штаб квартири НАТО

18-19 грудня ц.р. делегація України на чолі з Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України І. Климпуш-Цинцадзе здійснить робочий візит до штаб квартири НАТО.

Під час перебування у Брюсселі українська делегація, до складу якої також увійдуть представники сектору безпеки і оборони, візьме участь у засіданні Комісії Україна-НАТО з метою обговорення оцінки виконання нашою державою Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2018 рік.

Окрім того, у ході свого візиту Віце-прем’єр-міністр також зустрінеться з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, Генеральним секретарем ПА НАТО Девідом Хоббсом, заступником Генерального секретаря Роуз Геттемюллер, Спецпредставником Генерального секретаря НАТО з питань жінок, миру і безпеки Клер Хатчинсон, заступником Генерального секретаря НАТО з питань публічної дипломатії Таджаном Ілдемом, Заступником Генсекретаря НАТО з політичних питань та політики безпеки Алехандро Альваргонсалесом та Заступником Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини