ГоловнаОАЕУкраїнська тенісистка виграла турнір в ОАЕ

Українська тенісистка виграла турнір в ОАЕ

Українська тенісистка Дар’я Снігур перемогла на престижному турнірі ITF в Об’єднаних Арабських Еміратах. У фіналі 19-річна киянка у двох сетах перемогла 110-ту ракетку світу Крістину Кучову зі Словаччини.

У першому сеті українка віддала суперниці лише три гейми, а другий виграла під нуль. Матч тривав лише 55 хвилин. Перемога дозволить Дар’ї Снігур з наступного тижня вперше у кар’єрі піднятися у топ-150 рейтингу найкращих тенісисток світу. Зараз Дар’я в ранжирі посідає 183 місце.

Турнір Al Habtoor Tennis Challenge із серії ITF World Tennis Tour пройшов у Дубаї з 22 по 28 листопада на хардовому покритті. Призовий фонд турніру становив US$ 100 тисяч.

У листопаді 15-річний казахстанець Даніал Рахматуллаєв став абсолютним чемпіоном турніру серії ITF в Об’єднаних Арабських Еміратах. Вихованець школи тенісу Актау, який займає 755-е місце в юніорському рейтингу ITF, став абсолютним переможцем міжнародного турніру 6th WEST ASIA FUJAIRAH CUP у Фуджейрі.

Турнір належав до 5-ї категорії ITF Juniors. У фіналі одиночного розряду Даніал Рахматуллаєв обіграв восьму ракетку змагань Макара Єлесіна з Росії – 6:3, 6:4.