ГоловнаОАЕТуристична пам'ятка для тих хто подорожує до ОАЕ

Туристична пам’ятка для тих хто подорожує до ОАЕ

Вітаємо Вас в місті Дубай. Ми хотіли б переконатися, що Ви знаєте місцеві закони та етикет, щоб повністю насолоджуватися Вашим перебуванням в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Візові вимоги

Безвізовий режим між Україною та Об’єднаними Арабськими Еміратами дозволяє громадянам України перетинати кордон без візи для перебування в країні протягом ЗО днів з туристичною метою за біометричним або звичайним закордонним паспортом, термін дії якого становить не менше 6 місяців. Щоб дізнатись про інші типи віз. Вам потрібно звернутися до імміграційних органів ОАЕ.

Митниця міста Дубай

Існує декілька обмежень щодо предметів, які дозволяються ввозити та вивозити з країни. Уряд м. Дубай ліберально ставиться до норми на безмитне ввезення товарів, по якій допускається провозити близько 400 сигарет, 50 сигар та 500 грамів тютюну (подрібненого або пресованого для люльки). Кількість алкогольних напоїв не повинна перевищувати 4 літрів на особу.

Список заборонених предметів доступний на веб-сайті дубайської митниці.

Не приймайте будь-які товари та речі для перевезення, отримані від незнайомих людей. Уникайте перевезення лікарських засобів, що містять наркотичну речовину.

Дубай абсолютно без компромісно ставиться до злочинів, пов’язаних з наркотиками, і Ви можете зіткнутися з серйозними наслідками, якщо Вас затримають.

Дубай має свої правила щодо підконтрольних лікарських засобів і наркотичних речовин. Міністерство охорони здоров’я та профілактики ОАЕ запровадило нову процедуру видачі дозволу на імпорт призначених лікарських засобів для особистого користування (оригінал рецепту має бути представлений разом з перекладом).

Утримуйтесь від публічних проявів особистих відносин

Публічні прояви особистих відносин між жінками та чоловіками суворо не допускаються в ОАЕ. Багато відвідувачів м. Дубай були заарештовані та ув’язнені через проявлення таких бурхливих почуттів. Щоб почувати себе безпечно, утримуйтесь від тримання за руки або від поцілунків своєї другої половинки на публіці.

Мешкати чи знаходитися в одній кімнаті в готелі з особою протилежної статі, з якою Ви не одружені (або не є близькими родичами) поза законом; неодруженим парам, можливо, варто розглянути бронювання окремих номерів.

Інші загальнопоширені звички, які мають жорсткі покарання: лайка, грубі зауваження, публічна непристойна поведінка, наприклад, жінки, що оголяють руки та ноги, можуть вважатися соціально непристойними, тому існує ризик бути ув’язненими або депортованими.

Одягайтесь стримано

Жіночий одяг вважається непристойним, якщо він занадто короткий, облягаючий або прозорий, а чоловіки ніколи не повинні виходити без сорочки. Одягайтесь стримано, щоб уникнути небажаної уваги та поважайте мусульманську культуру.

Не привласнюйте предмети, які хтось, можливо, втратив

Якщо Ви коли-небудь знайдете якісь речі. Ви повинні негайно повідомити про це охорону чи поліцію.

Краще не торкатися їх взагалі.

Будьте обачними у місцях, де ви споживаєте алкоголь Алкоголь абсолютно не допускається ісламською культурою.

Ліцензії на лікеро-горілчану продукцію не доступні нерезидентам, але туристи та гості міста можуть придбати та випити алкоголь у ліцензованих місцях, таких як готелі, ресторани та клуби.

Проте Ви повинні знати, що за законом ОАЕ, вживати або бути під впливом алкогольного сп’яніння на публіці є кримінальним правопорушенням. Коли Ви користуєтесь таксі або йдете додому пішки, переконайтеся, що ви не перебуваєте у стані сильного алкогольного сп’яніння. Це може вважатися соціально неприйнятним і призвести до втручання поліції.

Запитайте дозвіл перед фотографуванням

Ніколи не фотографуйте незнайомця та не фотографуйтесь з незнайомцем без його дозволу, якщо тільки це не мальовничий знімок у популярному туристичному районі. Але ніколи не фотографуйте жінку-мусульманку без її дозволу і не фотографуйте будь-які державні будівлі, аеропорти, військові об’єкти тощо.

Виявляйте повагу під час священного місяця рамадан

Якщо Ви відвідуєте ОАЕ під час священного місяця Рамадан, який святкується в дев’ятий місяць 12-місячного ісламського календаря, поважайте мусульман та їх практику дотримання священного посту.

Це означає, що Ви не можете їсти, пити або палити в громадських місцях перед ними до заходу сонця.

Працевлаштування протягом терміну дії вашої туристичної візи є порушенням закону, що може призвести до штрафу або адміністративного затримання

У разі втрати паспорту спочатку необхідно звернутися до найближчого поліцейського відділення, а потім до консульства України в м. Дубай для оформлення свідоцтва на повернення в Україну.

Адреса: ОАЕ, м. Дубай, Шейх Заїд Роад, Аль Харбаш тауер, оф.206

Телефон:

+9714 385 76 68/60 консульські питання

+9714 205 59 13 візові питання

Факс: +9714-385-76-65

Особиста безпека та заходи захисту

ОАЕ, а особливо м. Дубай, є безпечним місцем для відвідування. Вважається, що це одне з найбезпечніших місць для відпочинку у міжнародній туристичній індустрії.

Проте доцільно заздалегідь оформити страховий поліс для подорожей і дотримуватися загальних запобіжних заходів, щоб захистити себе та свої цінні речі.

Низький рівень злочинності в м. Дубай гарантує безперешкодне перебування відвідувачів. Проте Вам рекомендується дбати про свої цінні речі у жвавих громадських місцях та під час використання громадського транспорту.

Крім того, завдяки присутності в країні великої кількості іноземців, особливу увагу потрібно приділяти при відвідуванні розважальних закладів, які в основному орієнтовані на західну публіку. Також уникайте участі у будь-яких політичних зборах або демонстраціях.

Нижче надані деякі номери екстреної допомоги:

Гаряча лінія поліції м. Дубай (служба Аль Амін) – 8004888

Швидка допомога – 998 або 999

Пожежна охорона – 997

Поліція – 999

Туристична поліція – 991

Берегова охорона – 04 3450520

У не екстрених ситуаціях, таких як подача скарг або пропозицій, запит загальної інформації, наприклад, адреси або місцеположення, або повідомлення про поліцейські заходи, будь ласка, телефонуйте за номером 901 до Туристичної поліції в м. Дубай.

Майте на увазі, що почало працювати смарт поліцейське відділення з повністю інтерактивним поліцейським відділом самообслуговування без втручання людини, де можна подати скаргу.

Навіть з дещо жорсткими законами Ви не повинні вагатись відвідати м. Дубай, якщо Ви отримаєте такий шанс. Це унікальне місце призначення, і його варто пізнати самостійно, з Вашою родиною або з усією сім’єю.

Насолоджуйтесь Вашим перебуванням в Об’єднаних Арабських Еміратах!

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Турок похвалився, на який обман ведуться лише українські туристи

«Українці, народ довірливий, є пара хитрощів, на які ведеться...

Туреччину засипало снігом, побило градом і залило зливами

Травнева погода дає сюрпризи не лише українцям. Курортну провінцію...

У Таїланді туриста заарештували за поганий відгук про місцеве кафе

Тайські поліцейські заарештували британського туриста, на ім'я Олександр за...

Википає морська вода та гинуть корали: у Таїланді закрили острів через аномальну температуру моря

На тайському Пхукеті закрили один з островів для туристів...

У Венеції штрафують туристів, які не сплатили податок

Італійська влада запровадила новий податок для туристів у Венеції....