ГоловнаОАЕТуристам розповіли, що не можна робити в Дубай

Туристам розповіли, що не можна робити в Дубай

Об’єднані Арабські Емірати – популярний туристичний напрямок. Незважаючи на те, що це мусульманська країна, до туристів тут ставляться дуже лояльно. Так, на жінок у бікіні на пляжах ніхто не дивиться, а в районі Дубай багато туристичних місць з розвагами. Однак деякі заборони існують, і всі вони пов’язані з місцевою релігією. Про те, що не можна робити в Дубаї, — у матеріалі “ДІП”.

Пити алкоголь у громадських місцях

В ОАЕ заборонено вживати алкоголь у громадських місцях, тому якщо ви захочете випити вина у ресторані на набережній, вам цього не вдасться зробити. Заскочити до супермаркету за пляшкою спиртного теж не вийде – ви його там не знайдете. Іслам забороняє вживати алкоголь, але в Дубай є послаблення для туристів. Так, існують спеціальні магазини, де можна купити алкоголь, але спочатку вам потрібно заповнити ліцензію про те, що ви не сповідуєте іслам і надаєте закордонний паспорт. Випити на пляжі у вас теж не вийде, доведеться вживати спиртне у номері.

При готелях є клуби і бари, де можна знайти алкоголь, тільки там він буде за дуже високими цінами.

Фотографувати місцевих жінок

У Дубай справді можна зустріти місцевих жінок, які ходять у нікабах. Найчастіше вони зустрічаються у торгових центрах, але вперше ви можете їх побачити в аеропорту. Не варто надто довго на них дивитися, а також фотографувати. Особливо це стосується чоловіків. Якщо це помітить їхній чоловік, то він розсердиться і попросить видалити вас фото і не дивитися на його дружин. Він також може викликати поліцію, щоб ті виписали вам штраф, оскільки фотографувати жінок у нікабах заборонено законом.

Ходити вулицею у відкритому одязі

У Дубай, Шарджі та інших туристичних еміратах до відкритого одягу у туристів ставляться спокійно, особливо у сезон. Однак якщо ви плануєте поїхати в інший емірат або відвідати мечеть, краще одягти легкий, більш закритий одяг. Жінкам варто уникати глибоких декольте та відкритих колін, а чоловікам краще не ходити у шортах.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте