ГоловнаОАЕСекс-туризм в Дубай стрімко набирає обороти

Секс-туризм в Дубай стрімко набирає обороти

Дубай є домом для 4 мільйонів чоловік з 10 мільйонів жителів ОАЕ, але частка громадян становить лише близько 5% населення, що значно нижче, ніж в решті частини Об’єднаних Арабських Еміратів. Дубай є притулком для дуже великої кількості експатріантів і туристів, так в 2019 році Дубай відвідало 19 мільйонів гостей. Згідно з французькій щоденній газеті Le Monde, проституція, офіційно заборонена, але де-факто терпима, перетворила Дубай в улюблене місце секс-туризму в Перській затоці.

Перлина глобалізації

Ставка Дубай на вражаючу інтеграцію в глобалізацію виявилася особливо успішною навіть після фінансової кризи 2008 року, який змусив Емірат розвивати свою діяльність в сфері послуг, приділяючи особливу увагу туризму. Наприклад, вживання алкоголю дозволено в готелях, барах, ресторанах і нічних клубах з певною ліцензією, але все ж залишається забороненим в громадських місцях. Зазвичай секс-працівники шукають потенційного клієнта саме в таких місцях. Таким чином, найняти послуги ескорт дівчат під час перебування в Еміраті досить просто. Незрима ієрархія вважає китайських, філіппінських або індійських повій менш цінними, ніж їхніх колег з Центральної Азії, які як і раніше менш цінні, ніж європейські жінки, будь то інші національності.

Кількість активних повій в Дубай іноді оцінюється в 45 000 чоловік. Звичайно, неможливо точно встановити це число, оскільки воно засноване на складній системі оцінок, в якій громадяни Еміратів, уповноважені «спонсорувати» в’їзд певного числа іноземців за візами на перебування, передають ці спонсорські права посередникам, часом не знаючи реальну мету приїзду майбутніх «переселенців» .

Система видачі дозволів на проживання, незважаючи на реформу 2016 року, як і раніше допускає подібні маніпуляції, в той час як ліквідовані мережі, як правило, стосуються нижнього сегмента ринку проституції. Угода, часто укладається без посередників, створює ілюзію відсутності сутенерства, хоча неможливо запропонувати такі послуги в Дубаї без надійного захисту. У 2017 році ООН опублікувала свідчення «сексуальної рабині» з Узбекистану, яка після 18 місяців кошмару в Дубаї воліла дозволити поліції Еміратів заарештувати себе для депортації. Зовсім недавно в Бангладеш були викриті жертви цього виду торгівлі людьми, спокушені помилковими обіцянками працевлаштування в Дубаї.

Підтвердження з Ізраїлю

Мирний договір, підписаний між Ізраїлем і Об’єднаними Арабськими Еміратами в вересні минулого року, супроводжувався відкриттям прямого повітряного сполучення між двома країнами. Понад сто тисяч ізраїльських туристів уже відвідали Дубай, де демонстративна гостинність по відношенню до них контрастує з «холодним прийомом», до сих пір його записала для ізраїльських гостей в Йорданії і Єгипті. Але ізраїльська преса також присвятила кілька скандальних повідомлень формам секс-туризму в Дубаї. Щоденна газета “Yedioth Aharonoth” описувала каталоги справжніх повій з транзакціями, які відбуваються навколо басейну великого готелю. Інтернет-сайт «Mako» зацікавився в зверненні ізраїльських мафіозі в «ескорт-агентства” в Дубаї, одночасно відтворюючи на скріншотах обміни, які можна було розглядати як сутенерство. Щоденна газета «Haaretz» навіть опублікувала статтю під назвою «Поїздка в Дубай – це як стояти на межі групового згвалтування». Захисники нормалізації ізраїльсько-еміратських відносин протестували проти такого обурливого поведінки і ставилися до важливості представлених свідчень, які вони вважали нерепрезентативним.

У будь-якому випадку, схоже, що секс-туризм в Дубаї в цілому буде розвиватися і далі. Ось уже кілька років у річному звіті Держдепартаменту США про торгівлю людьми, незважаючи на обнадійливі зауваження, враховується, що «уряд Об’єднаних Арабських Еміратів в повному обсязі дотримується мінімальних стандартів щодо викорінення торгівлі людьми».

Свіжі новини

Погода

Також читайте