ГоловнаОАЕПрезидент ОАЕ доручив евакуювати громадян ряду братніх і дружніх країн з Китаю

Президент ОАЕ доручив евакуювати громадян ряду братніх і дружніх країн з Китаю

За дорученням Президента ОАЕ Й.В. Шейха Халіфи Бін Заїда Аль Нагаяна, Спадкоємний Принц Абу-Дабі, заступник Верховного головнокомандувача збройними силами ОАЕ, Й.В. Шейх Мухаммед Бін Заїд Аль Нагаян розпорядився евакуювати громадян ряду братніх і дружніх країн з Китаю, до «Гуманітарного міста» в Абу -Дабі.

Абу-Дабі, 4 березня, 2020 р. /WAM/. За дорученням Президента ОАЕ Й.В. Шейха Халіфи Бін Заїда Аль Нагаяна, Спадкоємний Принц Абу-Дабі, заступник Верховного головнокомандувача збройними силами ОАЕ, Й.В. Шейх Мухаммед Бін Заїд Аль Нагаян розпорядився евакуювати громадян ряду братніх і дружніх країн з провінції Хубей к Китаї (епіцентру поширення коронавируса “Covid – 19”) до «Гуманітарного міста» в Абу-Дабі. Дана міра була здійснена на прохання урядів низки країн, в рамках якої відбулася евакуація, що також відповідає гуманітарним принципам Еміратів, прийнятим щодо братів і друзів і надання їм посильної допомоги у складних обставинах.

Літак, оснащений необхідним медичним обладнанням, здійснив евакуацію 215 осіб, серед якої були громадяни низки арабських і дружніх країн. В евакуації взяла участь група гуманітарного реагування, до складу якої увійшли добровольці з числа пілотів, бортпровідників, а також група медичного та адміністративного персоналу.

«Гуманітарне місто» в Абу-Дабі оснащене усім необхідним обладнанням і матеріалами для проведення медичних оглядів евакуйованих осіб і забезпечення їх безпеки. Евакуйовані будуть поміщені в карантин на термін не менше 14 днів, їм надаватиметься уся необхідна медична допомога протягом всього періоду карантину відповідно до стандартів ВООЗ.

Міністерство закордонних справ і міжнародного співробітництва Об’єднаних Арабських Еміратів та Посольство ОАЕ в Китайській Народній Республіці погодили з посольствами відповідних країн організацію процесу евакуації в рамках зусиль ОАЕ по розширенню співпраці з китайським урядом в боротьбі з поширенням вірусу.

Ця ініціатива відображає постійне прагнення ОАЕ надавати підтримку братнім і дружнім країнам і зміцнювати гуманітарні основи ОАЕ, які є наріжним каменем політики країни, чиє керівництво завжди підкреслювало необхідність надання допомоги всім народам у важких обставинах без дискримінації на основі географічного розташування, раси чи релігії, а скоріше на основі благородних людських принципів.

Свіжі новини

Погода

Також читайте