ГоловнаОАЕ2019 рік у ОАЕ пройде під знаком толерантності

2019 рік у ОАЕ пройде під знаком толерантності

2019 рік на території Об’єднаних Арабських Еміратів офіційно оголошений Роком толерантності. Таке рішення ухвалив уряд країни, спираючись на бачення засновника і першого президента ОАЕ шейха Заїда бен Султана Аль Нахайяна про відкритість держави для представників всіх релігій і національностей.

Протягом року пройде ряд заходів, які будуть спрямовані на підвищення ролі ОАЕ в зміцненні стабільності та підвищення рівня добробуту в регіоні. Новина вийшла в світ через кілька днів після анонсування візиту в ОАЕ Папи Римського Франциска, який запланований на лютий 2019 року.

2019 рік у ОАЕ пройде під знаком толерантності

«Цінності толерантності і їх прищеплення лежать в основі вчення шейх Заїда. Це одна з найбільш важливих цінностей, яку ми можемо прищепити народу і глобальної спільноти, щоб забезпечити безпеку, сталий розвиток і щастя людей по всьому світу », – зазначив Його Високість шейх Халіфа бен Заїд Аль Нахайян, президент ОАЕ.

Його Високість шейх Мухаммед бен Рашид Аль Мактум, віце-президент, прем’єр-міністр ОАЕ і правитель Дубая, також зазначив, що толерантність лежить в основі розвитку сучасного суспільства і є одним з інструментів розширення можливостей цивілізації і забезпечення процвітання націй.

Нагадаємо, що роком раніше прем’єр-міністр ОАЕ і правитель Дубая, видав Закон № 9 від 2017 року «Про заснування Міжнародного інституту толерантності», в якому, крім іншого, була заснована «Нагорода за толерантність» Мохаммеда ібн Рашида Аль Мактума, регульованої законом, статус якої закріплюється інститутом.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини