свіжі новини

«Узбекистан від «А» до «Я» – нові формати як інструмент збільшення турпотоку

У Києві з нагоди святкування 27-річчя Незалежності Узбекистану відбулася презентація досягнень країни, культурного і кулінарної спадщини узбецького народу, а також розкрито туристичний потенціал республіки.

Захід приурочено до Дня Незалежності Республіки Узбекистан і проведено в форматі «Узбекистан від «А» до «Я».

У заході взяли участь представники дипломатичного корпусу, туристичних агентств України, учасники програм «Бізнес + Туризм» та «Знайомство з Узбекистаном через будівлю Посольства», а також представники місцевих ЗМІ.

Під час заходу дипломати нашої країни презентували досягнення Республіки Узбекистан, що відбулися за короткий період початих економічних реформ. Гостям в неформальній і дружній обстановці розповіли про особливості архітектури, веденні бізнесу, валютне регулювання, інвестиційному кліматі, мистецтві, культурі і особливості національної традиції узбецького народу.

Також читайте:  Заступник Міністра закордонних справ України прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного Посла Республіки Узбекистан
Також читайте:  Традиції узбецької кераміки і сакральний сенс візерунки

Окремо відзначено послідовний розвиток дружніх відносин, пов’язаних між собою економічно і культурно народів Узбекистану та України.

Гостям заходу були продемонстровані вироби народних майстрів Узбекистану – різьблення по дереву, ганч, ручна вишивка, живопис. Наочно продемонстровано і барвисто описаний спосіб приготування традиційного національного блюда – плов. Гості презентації не тільки спостерігали за процесом приготування плову, а й самі взяли безпосередню участь в ній, шаткували морква і цибуля.

Впроваджувані дипмісією в Україні оригінальні формати «народної» дипломатії приносять свої позитивні плоди. Так за минулий період, з числа що взяли участь в названих програмах гостей, Узбекистан відвідало понад 600 осіб.

У планах Посольства проведення аналогічних виїзних заходів. Зокрема, планується проведення Днів культури Узбекистану у Львові (Західна Україна), що безумовно внесе свою чергову лепту в розвиток двосторонніх відносин.

Також читайте:  Танець "Дівчата з Хорезму". Парад Націй 2018
Також читайте:  Урочистий прийом Посольства Республіки Узбекистан в Україні

Latest Posts

не пропусти