«Узбекистан від «А» до «Я» – нові формати як інструмент збільшення турпотоку

У Києві з нагоди святкування 27-річчя Незалежності Узбекистану відбулася презентація досягнень країни, культурного і кулінарної спадщини узбецького народу, а також розкрито туристичний потенціал республіки.

Захід приурочено до Дня Незалежності Республіки Узбекистан і проведено в форматі «Узбекистан від «А» до «Я».

У заході взяли участь представники дипломатичного корпусу, туристичних агентств України, учасники програм «Бізнес + Туризм» та «Знайомство з Узбекистаном через будівлю Посольства», а також представники місцевих ЗМІ.

Під час заходу дипломати нашої країни презентували досягнення Республіки Узбекистан, що відбулися за короткий період початих економічних реформ. Гостям в неформальній і дружній обстановці розповіли про особливості архітектури, веденні бізнесу, валютне регулювання, інвестиційному кліматі, мистецтві, культурі і особливості національної традиції узбецького народу.

Окремо відзначено послідовний розвиток дружніх відносин, пов’язаних між собою економічно і культурно народів Узбекистану та України.

Гостям заходу були продемонстровані вироби народних майстрів Узбекистану – різьблення по дереву, ганч, ручна вишивка, живопис. Наочно продемонстровано і барвисто описаний спосіб приготування традиційного національного блюда – плов. Гості презентації не тільки спостерігали за процесом приготування плову, а й самі взяли безпосередню участь в ній, шаткували морква і цибуля.

Впроваджувані дипмісією в Україні оригінальні формати «народної» дипломатії приносять свої позитивні плоди. Так за минулий період, з числа що взяли участь в названих програмах гостей, Узбекистан відвідало понад 600 осіб.

У планах Посольства проведення аналогічних виїзних заходів. Зокрема, планується проведення Днів культури Узбекистану у Львові (Західна Україна), що безумовно внесе свою чергову лепту в розвиток двосторонніх відносин.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

З жовтня відкриється щотижневий чартерний рейс Ташкент – Київ – Ташкент

Прямий щотижневий чартерний рейс за маршрутом «Ташкент-Київ-Ташкент» відкриється з 5 жовтня. Прямий щотижневий чартерний рейс HY3563/3564 запускається за маршрутом «Ташкент-Київ-Ташкент» з 5 жовтня, повідомили «Газете.uz»...

Урочистий прийом Посольства Республіки Узбекистан в Україні

Урочистий прийом з нагоди завершення своєї дипломатичної місії в Україні Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Узбекистан Й.В. Пана Абдуалієва Алішера Хабібуллаєвича

Звернення Посла Узбекистана в Україні Абдуалієва Алішера

Промова Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Узбекистан Абдуалієва Алішера Хабібуллайовича з нагоди завершення своєї дипломатичної місії в Україні

Історія будівлі Посольства Республіки Узбекистан в Україні

Будівля за адресою Володимирська 16 було споруджено в 1879-1881 роках в стилі еклектика за проектом архітектора В.Н. Ніколаєва для чиновника Ф.М. Чарнецького. Земельна ділянка...
Погода

Останні новини