свіжі новини

Посол Ян Пєкло – отримав нагороду польських підприємців в Україні

Польського посла нагородили за створення позитивного клімату для розвитку польського бізнесу в Україні

Посол Польщі в Україні Ян Пєкло став першим лауреатом Нагороди року Міжнародного товариства польських підприємців в Україні (МТППУ). Польського дипломата нагородили за створенння позитивного клімату для розвитку польського бізнесу в Україні.

«Це людина, яка вміє об’єднувати. Таких людей нині дуже бракує, і такі люди потрібні, особливо нині» , – сказав президент правління МТППУ Пйотр Цярковський під час вручення нагороди, яка відбулася 12 грудня у Києві.

Також читайте:  Ратифікація Угоди між Україною та Польщею в сфері оборони

У свою чергу, посол Польщі в Україні Ян Пєкло наголосив, що ця нагорода для нього – це велика честь: «Я справді повинен заслужити на цю нагороду і працювати в майбутньому над тим, щоб польський бізнес міг в Україні розвиватися».

Також читайте:  Ратифікація Угоди між Україною та Польщею в сфері оборони

Посол Ян Пєкло нагадав, що польські підприємці активно підтримують ініціативи дипломатії:

«Завдяки підтримці польського бізнесу нам вдалося назвати одну з київських вулиць на честь папи римського Івана Павла ІІ. Хочу вам теж подякувати за допомогу в організації сотої річниці відновлення Польщею незалежності».

Міжнародне товариство польських підприємців в Україні (МТППУ) – це платформа для українсько-польських підприємств, яка налічує 80 компаній з польським капіталом. Наступного року товариство відзначатиме 20-річчя своєї діяльності.

Також читайте:  V-й Українсько-Польський науковий форум у м. Ольштин

PAP/Міжнародне товариство польських підприємців в Україні/Я.С.

Слідкуйте за нами на Google News

Latest Posts

не пропусти