ГоловнаУкраїнаУчасть Посла України в Швейцарії у церемонії завершення курсу навчання для військових...

Участь Посла України в Швейцарії у церемонії завершення курсу навчання для військових медиків

Посол України в Швейцарській Конфедерації Артем Рибченко взяв участь у церемонії завершення курсу навчання для військових медиків.

26-30 серпня у швейцарському місті Шпіц Медична служба Швейцарських збройних сил у співпраці з Міжнародним комітетом військової медицини (ICMM) провели 20-й курс з міжнародного права збройних конфліктів та 6 курс етики військової медицини, у яких взяли участь також українські військові.

Навчальний курс, адресований військовому медичному персоналу, офіцерському складу військових медиків-правознавців, а також капеланам, ставить на меті підвищення значення гуманітарного і правового аспекту в умовах збройних конфліктів та є частиною швейцарської гуманітарної допомоги.

В рамках заходу відбулося спілкування з високопосадовими військовослужбовцями збройних сил Швейцарії, під час яких Посол А. Рибченко озвучив позицію Президента України П. Порошенка щодо важливості впровадження гуманітарних проектів, зокрема, у сфері військової медицини, а також залучення в Україні відповідного міжнародного досвіду.

Свіжі новини

Погода

Також читайте