свіжі новини

Заступник МЗС України прийняла нового Посла Королівства Бельгія в Україні

10 вересня Надзвичайний і Повноважний Посол Бельгії в Україні Алекс Ленартс вручив копії Вірчих грамот Заступнику Міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олені Зеркаль.

Під час зустрічі співрозмовники відзначили активний політичний діалог між двома державами та сталу позитивну динаміку  торговельно-економічної  співпраці, показники якої у першому півріччі 2018 р. зросли на 9% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Водночас, констатувався значний потенціал співпраці, насамперед в інвестиційній та бізнесовій сферах, з урахуванням імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Також читайте:  Володимир Зеленський провів зустріч з Прем'єр-міністром Бельгії

Посол Бельгії підкреслив налаштованість його країни надавати сприяння в реалізації Україною євроінтеграційного курсу.

Олена Зеркаль подякувала Послу Бельгії за підтримку нашої держави у відстоюванні суверенітету та територіальної цілісності внаслідок російської агресії. Вона ознайомила співрозмовника з безпековою ситуацією на Донбасі, а також відзначила важливість подальшої взаємодії у протидії гібридним загрозам, у т.ч. в сфері інформаційної безпеки.

Також читайте:  Володимир Зеленський провів зустріч з Прем'єр-міністром Бельгії

Було обговорено також питання енергетичної співпраці України та ЄС як заходи протидії будівництву Росією проекту Північного потоку-2. У цьому зв’язку Олена Зеркаль висловила сподівання, що Бельгія підтримуватиме позицію України щодо формування спільної з ЄС правової позиції.

Слідкуйте за нами на Google News

Latest Posts

не пропусти