Заступник МЗС України прийняла нового Посла Королівства Бельгія в Україні

10 вересня Надзвичайний і Повноважний Посол Бельгії в Україні Алекс Ленартс вручив копії Вірчих грамот Заступнику Міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олені Зеркаль.

Під час зустрічі співрозмовники відзначили активний політичний діалог між двома державами та сталу позитивну динаміку  торговельно-економічної  співпраці, показники якої у першому півріччі 2018 р. зросли на 9% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Водночас, констатувався значний потенціал співпраці, насамперед в інвестиційній та бізнесовій сферах, з урахуванням імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Посол Бельгії підкреслив налаштованість його країни надавати сприяння в реалізації Україною євроінтеграційного курсу.

Олена Зеркаль подякувала Послу Бельгії за підтримку нашої держави у відстоюванні суверенітету та територіальної цілісності внаслідок російської агресії. Вона ознайомила співрозмовника з безпековою ситуацією на Донбасі, а також відзначила важливість подальшої взаємодії у протидії гібридним загрозам, у т.ч. в сфері інформаційної безпеки.

  Бельгія відкриває кордони для туристів

Було обговорено також питання енергетичної співпраці України та ЄС як заходи протидії будівництву Росією проекту Північного потоку-2. У цьому зв’язку Олена Зеркаль висловила сподівання, що Бельгія підтримуватиме позицію України щодо формування спільної з ЄС правової позиції.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Подорожі з/до Бельгії. Вимоги та правила в’їзду

Я живу в Бельгії Необов’язкові поїздки за кордон заборонені особам, основне місце проживання яких знаходиться в Бельгії. Які поїздки вважаються необхідними?
  Бельгія відкриває кордони для туристів
Подорож з професійних причин Подорожі дипломатів, міністрів,...

В м. Хмельницькому відбулась бізнес-зустріч Україна-Бельгія

Бізнес-зустріч була інтегрована в одноденний форум “Експерт день”, який відбувся в Хмельницькій торгово-промисловій палаті за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Бельгії в Україні Пана...

Володимир Зеленський провів зустріч з Прем’єр-міністром Бельгії

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Прем’єр-міністром Королівства Бельгія Шарлем Мішелем у рамках участі в меморіальних заходах з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової...

Меморандум щодо фінансової підтримки судового переслідування винних у збитті літака рейсу МН-17

Сьогодні під час церемонії у Міністерстві закордонних справ Королівства Нідерланди підписано Меморандум про взаєморозуміння між урядами Австралії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів та України щодо фінансової...
Погода

Останні новини