ГоловнаНімеччинаЗаступник Міністра МЗС провів зустріч з членами Комітету у закордонних справах Бундестагу

Заступник Міністра МЗС провів зустріч з членами Комітету у закордонних справах Бундестагу

“Підтримка та допомога Німеччини Україні у збереженні територіальної цілісності й суверенітету, а також у здійсненні системних реформ є дуже важливою”, – наголосив Заступник Міністра закордонних справ України Єгор Божок під час зустрічі 24 квітня 2019 року з членами Комітету у закордонних справах Бундестагу, депутатами фракції Вільної демократичної партії Ренатою Альт та Франком Мюллером-Розентріттом.

Єгор Божок відзначив, що курс України на європейську та євроатлантичну інтеграцію залишається незмінним. Для реалізації цього курсу наша держава продовжуватиме всеохоплюючі реформи, де практична допомога німецьких партнерів є надзвичайно цінною.

Німецькі політики дали високу оцінку демократичному характеру виборів Президента України й зазначили, що наша держава вкотре довела прихильність демократії та європейським цінностям.

Під час зустрічі окремо було обговорено питання російської агресії проти України. Наголошувалося, що повага до міжнародного права і надалі повинна залишатися ключовим фактором міждержавних взаємовідносин. Єгор Божок закликав німецьких депутатів посилити політичний та економічний тиск на Кремль з метою повернення Росії у міжнародне правове поле.

У ході переговорів була констатована важливість поглиблення спільної взаємодії з метою протидії гібридним загрозам з боку Росії, що мають на меті дестабілізацію демократичного устрою в Європі.

На прохання німецької делегації Єгор Божок поінформував про актуальну безпекову ситуацію на Донбасі, спричинену російською агресією, та детально ознайомив співрозмовників з позицією України щодо дипломатичного врегулювання конфлікту із залученням міжнародної миротворчої місії за мандатом РБ ООН.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Таїланді через спеку почало розколюватися скло у автомобілів

Спека, що встановилася в Таїланді, небезпечна не тільки для...

Острів у Сицилії захопили кози. Влада придумала незвичайну акцію, щоб їх позбутися

Невеликий острів у Сицилії — Алікуді — затопили дикі...

У США жінка ледь не втратила зір через сонячне затемнення

Жителька США, яка не розкривала своє ім'я, майже втратила...

Греблі, що рятують мільйони життів: найбільші споруди світу

Людство створює греблі з різних причин: для запобігання потопам,...