ГоловнаНімеччинаЗаступник Міністра МЗС провів зустріч з членами Комітету у закордонних справах Бундестагу

Заступник Міністра МЗС провів зустріч з членами Комітету у закордонних справах Бундестагу

“Підтримка та допомога Німеччини Україні у збереженні територіальної цілісності й суверенітету, а також у здійсненні системних реформ є дуже важливою”, – наголосив Заступник Міністра закордонних справ України Єгор Божок під час зустрічі 24 квітня 2019 року з членами Комітету у закордонних справах Бундестагу, депутатами фракції Вільної демократичної партії Ренатою Альт та Франком Мюллером-Розентріттом.

Єгор Божок відзначив, що курс України на європейську та євроатлантичну інтеграцію залишається незмінним. Для реалізації цього курсу наша держава продовжуватиме всеохоплюючі реформи, де практична допомога німецьких партнерів є надзвичайно цінною.

Німецькі політики дали високу оцінку демократичному характеру виборів Президента України й зазначили, що наша держава вкотре довела прихильність демократії та європейським цінностям.

Під час зустрічі окремо було обговорено питання російської агресії проти України. Наголошувалося, що повага до міжнародного права і надалі повинна залишатися ключовим фактором міждержавних взаємовідносин. Єгор Божок закликав німецьких депутатів посилити політичний та економічний тиск на Кремль з метою повернення Росії у міжнародне правове поле.

У ході переговорів була констатована важливість поглиблення спільної взаємодії з метою протидії гібридним загрозам з боку Росії, що мають на меті дестабілізацію демократичного устрою в Європі.

На прохання німецької делегації Єгор Божок поінформував про актуальну безпекову ситуацію на Донбасі, спричинену російською агресією, та детально ознайомив співрозмовників з позицією України щодо дипломатичного врегулювання конфлікту із залученням міжнародної миротворчої місії за мандатом РБ ООН.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

На курортах Єгипту туристи почали заражатися смертельно небезпечною хворобою 17 століття

На курортах Єгипту туристи почали заражатись смертельно небезпечною хворобою...

Пекельні умови дісталися Єгипту. Згідно з інформацією метеобюро на курорти прийшла місцева спека

Пекельні умови дісталися Хургади і Шрам-ель-Шейха. Згідно з інформацією...