ГоловнаНімеччинаНімецькі туристи визначили найдешевшу країну для відпочинку

Німецькі туристи визначили найдешевшу країну для відпочинку

Туреччину відрекламували для німецьких туристів як найдешевший напрямок у Середземноморському регіоні. Одна з причин, які назівають німецькими ЗМІ – нестача на цих курортах російських туристів, у зв’язку з чим турецькі готелі змушені знижувати ціни.

Рейтинг напрямків Середземномор’я за їхньою вартістю представила німецька газета Handelsblatt. Згідно з цим рейтингом найдорожчим напрямком у регіоні стала також популярна у німецьких туристів Греція, а найдешевшим виявилися курорти Туреччини. При цьому заявлено, що незважаючи на високу ціну в Греції, інтерес до неї у німецьких туристів не слабшає.

У Туреччині ж із цього приводу розраховують на досягнення рівня 2019 року та навіть перевищення його. Принаймні за європейськими туристами. Їх приваблюють і найдешевші ціни. Як заявляє турецька сторона, готелі змушені їх тримати через провал на двох основних ринках – українському та російському. В результаті готелі “все включено” в курортній провінції Анталія змушені продавати номери туристам інших країн за нижчими цінами. Проте, як додають у Туреччині, інфляція робить інші послуги дорожчими.

Нагадаємо, що на даний момент німецькі туристи й так посіли перше місце за кількістю курортів Туреччини. На другому місці – британці. Росіяни – на третьому.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини