Home НІМЕЧЧИНА Німеччина надає сприяння енергоефективним помешканням у Львові

Німеччина надає сприяння енергоефективним помешканням у Львові

0
Recording Heat Loss at the House With Infrared Thermal Camera © colourbox

Підвищення енергоефективності в Україні є одним із головних напрямків німецько-українського співробітництва. За цим напрямком Федеральне міністерство довкілля, охорони природи і ядерної безпеки Німеччини (BMU) надає Україні кошти підтримки в розмірі близько 30 млн євро. Подальші 10 млн євро було обіцяно до кінця 2018 року.

У Львові напрямок набуває чітких обрисів: BMU разом з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) в якості виконавця надає підтримку власникам будівель у районі Львова Сихів для санації їхніх багатоквартирних будинків. Для цього створюватимуться можливості фінансування заходів енергетичної санації, а власникам квартир надаватиметься консультування під час здійснення таких заходів.

Фінансування надходитиме, зокрема, з Національного фонду енергоефективності України, який був утворений з метою сприяння заходам санації в житлових будинках. Таким чином цей проект слугує також і базовим проектом для фонду. Заплановано здійснити енергетичну санацію багатоквартирних будинків за технічним погодженням з оператором львівської тепломережі Львівтеплоенерго.

Також читайте:  Міста побратими Харків – Нюрнберґ

У рамках цього проекту 11 грудня 2018 року у Львові відбудеться стартовий захід за участі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, BMU, міської адміністрації Львова та GIZ.