Умови працевлаштування в Нігерії

При плануванні виїзду за кордон з метою працевлаштування через українських посередників МЗС України рекомендує громадянам України перевіряти наявність в суб’єкта господарської діяльності відповідної ліцензії на посередництво у працевлаштуванні на роботу за кордоном через Міністерство соціальної політики України (сайт – www.mlsp.gov.ua, розділ «Діяльність» – «Працевлаштування за кордоном»).

Ви можете здійснювати трудову діяльність в Нігерії лише за умови отримання відповідної в’їзної візи та оформлення дозволів на працевлаштування і проживання з правом здійснення трудової діяльності.

Видачею віз для в’їзду до Нігерії з метою працевлаштування займаються дипломатичні представництва Нігерії за кордоном. Дозволи на працевлаштування іноземних громадян знаходяться у віданні Міністерства праці Нігерії. Дозволи на проживання з правом здійснення трудової діяльності оформлюються в Федеральній імміграційній службі Нігерії.

Тимчасовий дозвіл на роботу (ТДР) оформлюється особам для в’їзду в Нігерію з метою виконання конкретної роботи протягом визначеного періоду часу. Такі роботи включають (проте не обмежуються) встановлення або ремонт обладнання, аудит рахунків, тренінг та будь-які інші роботи для спеціалістів, дефіцит яких відчувається в Нігерії.

Візи та дозволи видаються у наступних випадках:

1. Якщо за даними Міністерства праці Нігерії, серед нігерійських працездатних громадян немає претендентів на робоче місце з відповідною освітою та кваліфікацією.

2. Іноземний громадянин володіє достатнім рівнем знань та має відповідну кваліфікацію.

3. Спеціалізація іноземного спеціаліста буде використана для підготовки нігерійських працівників.

Для оформлення запиту претендент на працевлаштування подає до консульського відділу наступний пакет документів:

1. заповнена анкету спеціального зразка;

2. копія останнього документа про освіту;

3. копія сторінок паспорта чи інших документів, що посвідчують особу.

Після отримання повідомлення з Міністерства праці, ви можете подавати документи на отримання візи для в’їзду з метою працевлаштування.

Після в’їзду до Нігерії за трудовою візою потрібно звернутися до Імміграційної служби і отримати під розпис бланк дозволу на працевлаштування, який після закінчення трудової діяльності повертається до Міністерства.

Особи які працюють в Нігерії нелегально підлягають депортації

Усі експатріанти, які планують перебувати в Нігерії більше 56 днів або ті, хто проживатимуть та працюватимуть в Нігерії, та їхні утриманці, дружини нігерійців та іноземні студенти мають врегулювати своє перебування, отримавши СЕРПАК (“об’єднані дозвіл на проживання експатріанта та картка іноземця”).

СЕРПАК є пластиковою карткою, що містить інформацію про власника, яка також зберігається в єдиній комп’ютеризованій базі даних щодо усіх експатріантів у Нігерії.

Оскільки резидентська віза є одноразовою та дійсна, як правило, протягом трьох місяців, особам із зазначених вище категорій оформлюється віза на повторний в’їзд (одно-, дво- або багаторазова залежно від потреби та беручи до уваги строк дії паспорту та дозволу на проживання).

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Офіційний прийом Муфтія України

На урочистому іфтарі Духовного управління мусульман України, що пройшов 28 травня, зібралося понад 300 гостей, серед яких були представники державної влади, дипломатичного корпусу, конфесій,...

Митні правила в Нігерії

Попередження: порушення митних правил може призвести до великих штрафів або тюремного ув'язнення на термін не менше 6 місяців. Регулювання імпорту : Здійснювати безмитний імпорт мають право...

Надання медичних, соціальних послуг в Нігерії

Нігерія є країною третього світу з недостатньо розвинутою системою надання медичних послуг. У зв’язку з цим для збільшення своїх шансів на отримання в Нігерії медичної...

Безпека в Нігерії. Безпекова ситуація

У зв`язку із терористичними загозами Посольство України в Нігерії переконливо просить громадян України утриматись від поїздок до наступних штатів, міст та території Нігерії: 1)    Штат...
Погода

Останні новини