Безпека в Нігерії. Безпекова ситуація

У зв`язку із терористичними загозами Посольство України в Нігерії переконливо просить громадян України утриматись від поїздок до наступних штатів, міст та території Нігерії:

1)    Штат Баучі (Bauchi State);

2)    Штат Гомбе (Gombe State);

3)    Штат Кано (Kano State);

4)    Штат Насарава (Nassarawa State);

5)    Місто Окене (Okene city);

6)    Місто Варрі (Warri city);

Посольство України в Нігерії переконливо просить громадян України виключити всі поїздки, окрім найважливіших, для відвідування наступних штатів, місць та території Нігерії:

1)    Штат Кадуна (Kaduna State);

2)    Штат Джігва (Jigwa State);

3)    Штат Катсіна (Katsina State);

4)    Штат Сокото (Sokoto State);

5)    Штат Кеббі (Kebbi State);

6)    Штат Плато (Plateau State), насамперед райони Рійом та Баркін Ладі (Riyom and Barkin Ladi Areas);

7)    Регіон Окене в Когі Штат (Okene region of Kogi State).

В Нігерії наявні високі ризики здійснення терористичних атак, особливо у відповідь на дії уряду, такі як введення надзвичайного стану на охоплених хвилею насилля територіях. Також, існує загроза атак з боку екстремістів у відповідь на участь нігерійських військових у міжнародній військовій операції на Півночі Малі.

Окрім того, на території Нігерії діють злочинні угрупування, в т.ч. й в столицях штатів, котрі вдаються до нападів, збройних пограбувань, викрадень. Викрадення іноземців можуть здійснюватись як з фінансовою, політичною, так і терористичною метою. Недавні терористичні викрадення стались у північній частині країни, але можуть мати місце в будь-якому місці Нігерії.

Демонстрації та громадські зворушення можуть відбутись у будь-який час. Якщо ви потрапили в будь-які конфліктні ситуації, негайно залиште небезпечне місце.

Перш ніж здійснити будь-яку подорож по Нігерії, намагайтесь отримати професійну консультацію з питань безпеки. Будьте пильними весь час, тримайте інших в курсі ваших планів подорожі. Під час перебування в Нігерії уважно слідкуйте за новинами.

Про випадки порушення Ваших прав та законних інтересів, а також у разі потрапляння у складні без пекові умови чи надзвичайні ситуації, негайно повідомляйте Посольство.

В Нігерії періодично в сезон дощів (з червня по жовтень) виникають паводки майже на всій території країни. В зв’язку з цим, існує ризик передачі різних інфекційних захворювань під час сезону дощів.

Щодо безпеки дорожнього руху

Відсутність належного державного регулювання в сфері експлуатації засобів пересування, призводять до значної кількості аварійних ситуацій на дорогах.

Окрім того, експерти зазначають що не зважаючи на те, що до будівництва автошляхів залучені провідні іноземні компанії з європейських країн, стан доріг в країні й надалі залишається незадовільним. До цього призводить відсутність належної інфраструктури їх обслуговування, важкі кліматичні умови та корумпованість дозвільної системи і контрольних органів.

Сукупність таких чинників призводить до збільшення кількості аварійних випадків на дорогах (в першу чергу федерального та регіонального значення) зі значною кількістю людських жертв.

 Шахрайство: нігерійські листи або «афера 419».

Схема отримала назву «419» за відповідною статтею кримінального кодексу Нігерії. УСІ повідомлення, що надходять електронною поштою, про виграш в лотерею, спадок, допомогу у переводі великої суми грошей за винагороду і т.п. Є ШАХРАЙСТВОМ. Посольство не рекомендує реагувати на такі листи, і тим більше надсилати копії своїх паспортних документів, реквізити банківських рахунків, здійснювати банківські перекази навіть незначних сум. Перед прийняттям рішення Посольство радить детальніше ознайомитися з матеріалами на тему «scam 419» («афера 419», «схема 419»), які розміщені в мережі Інтернет.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Офіційний прийом Муфтія України

На урочистому іфтарі Духовного управління мусульман України, що пройшов 28 травня, зібралося понад 300 гостей, серед яких були представники державної влади, дипломатичного корпусу, конфесій,...

Митні правила в Нігерії

Попередження: порушення митних правил може призвести до великих штрафів або тюремного ув'язнення на термін не менше 6 місяців. Регулювання імпорту : Здійснювати безмитний імпорт мають право...

Надання медичних, соціальних послуг в Нігерії

Нігерія є країною третього світу з недостатньо розвинутою системою надання медичних послуг. У зв’язку з цим для збільшення своїх шансів на отримання в Нігерії медичної...

Умови працевлаштування в Нігерії

При плануванні виїзду за кордон з метою працевлаштування через українських посередників МЗС України рекомендує громадянам України перевіряти наявність в суб’єкта господарської діяльності відповідної ліцензії...
Погода

Останні новини