ГоловнаНідерландиТурецький художник розробив паранджу з хірургічних масок

Турецький художник розробив паранджу з хірургічних масок

Турецький художник, який проживає в Нідерландах, використовує маску для обличчя проти нового коронавірусу, для критики заборони країни на паранджу та завісу.

Ерсем Ерсіл, який працює арт-директором рекламного агентства в Амстердамі, протестує проти цієї заборони проектом “Legal Burka”, який складається з декількох захисних хірургічних масок зшитих разом.

Розмовляючи з агентством Anadolu, Ерсіл заявив, що розробив заборонену паранджу з обов’язковими масками, пояснивши, що хоче, щоб люди сумнівались у існуванні заборони, навіть на тлі зобов’язань носити маски.

Турецький художник, який живе в Нідерландах, шиє хірургічні маски для формування паранджі, одягає статую Феміди, символу справедливості.
Турецький художник, який живе в Нідерландах, шиє хірургічні маски для формування паранджі, одягає статую Феміди, символу справедливості.

«Це робота опору, яка об’єднує матеріал необхідного в силуеті забороненого», – сказав він.

Ерсіл сказав, що одягнув статую Феміди, символ справедливості, в паранджу з масок, щоб вказувати пальцем на несправедливість і дискримінацію.

“Хоча згідно із законодавством заборонено носити одяг та аксесуари, що закривають обличчя, є серйозним протиріччям, що до маски, що закривають обличчя, вони також є обов’язковими”, – сказала Ерсіл.

Заборона паранджі означає “расизм за законом”, сказав він, додавши, що вирішальне значення має боротьба з расизмом і дискримінацією у глобальному масштабі.

Ерсіл також підготував путівник, що пояснює, як зробити паранджу та вуаль з маски.

Заборона на паранджу в Нідерландах набула чинності в серпні 2019 року. Відповідно до закону, ті, хто одягає одяг, що закриває обличчя в певних громадських місцях, повинні бути оштрафовані на € 150 ($ 176).

Свіжі новини

Погода

Схожі новини