ГоловнаМіжнародні організаціїНАТОГлава Місії України при НАТО взяв участь у 28-му Економічному Форумі

Глава Місії України при НАТО взяв участь у 28-му Економічному Форумі

Глава Місії України при НАТО В.В.Пристайко взяв участь у 28-му Економічному Форумі на тему: «Європа спільних цінностей чи Європа спільних інтересів?», що проходить 4-7 вересня 2018 року в м. Криниця-Здруй, Республіка Польща.

Під час виступу у рамках панельної дискусії «НАТО чи Європейський Союз – хто повинен керувати безпекою Європи?» В.В.Пристайко, зазначив, що європейські країни здатні успішно долати більшість проблем, які стоять перед континентом, але лише спільними зусиллями, доповнюючи один одного, НАТО та ЄС зможуть знайти адекватні відповіді на глобальні загрози, якою, наприклад, є сучасна агресивна Росія.

“На кону стоїть західний шлях цивілізаційного розвитку, який Росія прагне знищити. За таких обставин єдиний можливий шлях вперед – об’єднатися, відшукати потрібні ресурси, відкласти в сторону національні протиріччя і зробити агресію Путіна дійсно дорогою та болючою для нього та його оточення”, – наголосив Посол В.В.Пристайко.

Загалом, у ході Форуму відбулось більше 200 тематичних заходів та зустрічей. Україну представляла чисельна урядова делегація на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі України С.Кубівим та Міністром інфраструктури України В.Омеляном, а також низка провідних експертів і представників ЗМІ.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини