Обговорення ситуації в Україні з відповідальними особами в цій сфері

Ситуацію в Україні обговорили 27.11.18 на засіданні з відповідальними особами в цій сфері під головуванням Павла Філіпа. Рада України прийняла рішення про введення особливого юридичного режиму в окремих областях України, в тому числі у Вінниці та Одесі – сусідніх з Молдовою регіонах. Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким із завтрашнього ранку в Україні вводиться воєнний стан.

Прем’єр-міністр висловив стурбованість драматичною ескалацією напруженості між Москвою та Києвом. «Акти агресії Російської Федерації впливають на безпеку в цілому у регіоні. Республіка Молдова засуджує односторонні і провокаційні дії Російської Федерації. Ми поруч із Київською владою, так як було завжди, в тому числі в її зусиллях щодо захисту суверенітету і територіальної цілісності », – заявив Павел Філіп на брифінгу після засідання.

Водночас, молдовські громадяни, які планують поїздку в Україну, повинні бути готовими до додаткових перевірок у пунктах пропуску на кордоні.

Крім того, з будь-яких питань або неясностей люди можуть телефонувати цілодобово на гарячу лінію +373 22-259-717.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Робочий візит Посла Молдови в Україні до Вінниці

1 лютого 2019 року Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан відвідав з робочим візитом Вінницю, де зустрівся з Головою Вінницької обласної державної адміністрації...

Прийом з нагоди Дня Незалежності Республіки Молдова

10 вересня 2018 року Посольство Республіки Молдова в Україні організувало прийом з нагоди Дня Незалежності Республіки Молдова, який пройшов в одному з престижних місць...
Погода

Останні новини