ГоловнаLifeStyleОбережний догляд за шкірою немовлят: найкращі засоби та поради для батьків

Обережний догляд за шкірою немовлят: найкращі засоби та поради для батьків

Поява немовляти в родині – велика радість і нескінченна ніжність. А також чимала відповідальність за здоров’я немовляти та турботи за чутливої шкіри новонародженого. Тому потрібно підготуватися до такого важливого періоду, ознайомитися з психологією догляду за немовлятами, що включає правила догляду за шкірою немовлят. Підібрати найякісніші засоби для немовлят можна на Froomo, де представлено чудовий вибір улюблених брендів усіх батьків.

Особливості шкіри немовлят

Шкіра новонароджених вкрай чутлива та ніжна. У них ще не повністю сформований захисний бар’єр шкіри, що робить її особливо вразливою до зовнішніх факторів. Шкіра немовлят містить велику кількість води, що робить її більш схильною до зневоднення та сухості. Тому важливе регулярне її зволоження.

У малюків ліпідний шар, який зазвичай захищає шкіру від втрати вологи та інфекцій, не так добре розвинений. Це також сприяє сухості та чутливості. До того ж шкіра малюків має вищий рівень pH, що робить її менш кислою, а ніж шкіра дорослої людини.

Це означає, що вибір засобів для догляду за шкірою має бути особливо ретельним та обережним.

Основи дбайливого догляду за шкірою немовлят:

 • Гігієнічні процедури для немовлят – щоденне купання немовляти у теплій воді з використанням гіпоалергенних засобів допоможе зберегти чистоту шкіри та запобігти подразненням.
 • Зволоження шкіри – запобігти сухості та лущенню шкіри допоможуть спеціальні продукти, які призначення для зволоження шкіри та підтримки її здоров’я.
 • Захист від ультрафіолетових променів –  при виході на сонце не варто нехтувати використанням сонцезахисні засоби для дітей.
 • Масаж для немовлят – регулярний масаж допомагає розслабити немовля та зміцнити зв’язок між батьками та дитиною.

Обережний догляд за шкірою немовлят: найкращі засоби та поради для батьків

Засоби для догляду за шкірою немовлят

Підбір засобів для догляду за шкірою немовлят відіграє важливу роль у підтримці їхньої чутливої шкіри. До числа найбільш важливих продуктів можна віднести:

 • Гіпоалергенні засоби (мило, гелі, пінки) – спеціальні формули та склади, які розроблені для малюків. Гіпоалергенні мийні засоби не містять агресивних хімічних компонентів і віддушок.
 • Шампунь – для миття голови немовляти вибирайте засоби, які м’яко очищають і не викликають подразнення очей.
 • Вологі серветки призначені для очищення при зміні підгузника та загальної гігієни немовлят, такі продукти не повинні що спирту та агресивних ароматів.
 • Спеціальні креми для немовлят допомагають зволожувати та захищати шкіру від сухості та подразнень.
 • Натуральні олії для немовлят, наприклад, жожоба, мигдалю, кокосове можуть використовуватися для масажу та догляду за сухою шкірою.
 • Сонцезахисні засоби для дітей – віддавайте перевагу непарабеновим складам з високим рівнем SPF.
 • Пудри, присипки використовуються для запобігання висипу та збереженню сухості у складках.

Важливо вибирати продукти, розроблені спеціально для немовлят і обов’язково перевіряти, що вони є гіпоалергенними, не містять агресивних хімічних компонентів та ароматів. Перед використанням нового засобу, проведіть тест на маленькій ділянці шкіри, щоб переконатися, що немає алергічної реакції.

Бережний догляд за шкірою дитини як акт кохання та піклування батьків

Догляд за шкірою немовляти – не просто важлива умова батьківства, а й акт ніжності та піклування з боку батьків. Кожен дотик стає моментом близької взаємодії батьків та немовлят, що сприяє психологічному зв’язку між ними.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте