Зустріч Посла Суверенного Мальтійського Ордену з міським головою Львова

В рамках робочого візиту до Львова Надзвичайний і Повноважний Посол Суверенного Мальтійського Ордену в Україні Антоніо Газзанті Пульєзе ді Котроне зустрівся з міським головою Львова Андрієм Садовим.

Під час зустрічі Посол представив міському голові діяльність Ордену та його структур в Україні, розповів про різноманітні програми підтримки й реабілітації, центри лікування та соціальні проекти, програми для молодих лідерів, якими займається Мальтійський Орден в Україні і в світі. Також він відзначив зацікавленість Ордену в налагодженні більш тісної двосторонньої співпраці зі Львовом.

Зустріч Посла Суверенного Мальтійського Ордену з міським головою Львова

В ході бесіди Антоніо Газзанті Пульєзе ді Котроне зізнався, що у Львові він вже не вперше, але завжди щасливий мати нагоду сюди повернутись.

«Це мій третій візит до вашого неймовірно красивого і чарівного міста. І це завжди особливе задоволення для мене — коли з’являється можливість потрапити до нього знову».

Зустріч Посла Суверенного Мальтійського Ордену з міським головою Львова

Зі свого боку мер Львова зазначив: «Ви робите дуже велику роботу. Ми у Львові також багато в чому перші в Україні і часто робимо таке, що потім переймають інші міста. Ми реалізуємо програму підтримки учасників бойових дій, сприяємо створенню дитячих будинків сімейного типу, фінансуємо та всіляко підтримуємо установи й громадські організації, яким делегуємо багато соціальних функцій міста».

Зустріч Посла Суверенного Мальтійського Ордену з міським головою Львова

Опісля Антоніо Газзанті Пульєзе ді Котроне презентував і подарував міському голові Львова ювілейне ілюстроване видання

«Суверенний Мальтійський Орден і Україна: 10 років дипломатичних відносин, 27 років служіння потребуючим».

Зустріч Посла Суверенного Мальтійського Ордену з міським головою Львова

Наприкінці зустрічі Посол подарував міському голові дефібрилятор. Дякуючи за цінний подарунок Андрій Садовий зазначив: «Дуже важливо, аби таке обладнання було в кожній великій установі. Ми зараз починаємо великі навчання для всіх службовців, топ-менеджерів, щоб вони вміли користуватися дефібриляторами. Дуже часто саме невміння надати допомогу є причиною великої біди».

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Промова Великого Магістра до Дипломатичного корпусу

8 січня 2019 року Фра Джакомо Далла Торре дель Темпіо ді Сангвінетто, Князь і Великий Магістр, з нагоди початку нового року провів традиційну зустріч...

СУВЕРЕННИЙ МАЛЬТІЙСЬКИЙ ОРДЕН І УКРАЇНА: 10 років дипломатичних відносин, 27 років служіння потребуючим

23 листопада 2018 року, о 15.00 год., у медіа-центрі Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв, що у місті Києві, відбулася презентація ювілейного ілюстрованого видання...

«СУВЕРЕННИЙ МАЛЬТІЙСЬКИЙ ОРДЕН І УКРАЇНА: 10 років дипломатичних відносин, 27 років служіння потребуючим»

Посольство Суверенного Мальтійського Ордену в Україні має честь запросити на презентацію ювілейного ілюстрованого видання «СУВЕРЕННИЙ МАЛЬТІЙСЬКИЙ ОРДЕН І УКРАЇНА: 10 років дипломатичних відносин, 27...

Зустріч Посла Мальтійського Ордену з Територіальним делегатом Лицарів Колумба

Надзвичайний і Повноважний Посол Мальтійського Ордену в Україні Антоніо Гадзанті Пульєзе ді Котроне разом з Територіальним делегатом Лицарів Колумба в Україні Богданом Ковалівем підчас...
Погода

Останні новини