ГоловнаМалайзіяМалайзія – мій туристичний напрямок

Малайзія – мій туристичний напрямок

26 квітня 2019 року Й.В. Дато Раджа Реза Раджа Заіб Ша, посол Малайзії в Україні, відкрив семінар «Малайзія – мій туристичний напрямок», який відбувся у Києві. Семінар був організований Офісом Туризму Малайзії у Стамбулі, відповідальним за український ринок, у співпраці із Турецькими Авіалініями та туроператором TPG (Travel Professional Group). Разом із столицею України семінар приймали два великих міста України – Одеса та Харків.

Малайзія – мій туристичний напрямок

Загалом у семінарі взяли участь 172 місцеві туристичні агенції. Метою семінару було представити Малайзію як один з топових туристичних напрямків для відпочинку українців та як наслідок привабити більшу кількість туристів з України до Малайзії. Туроператори оцінили зусилля малайзійської сторони в організації семінару та у відповідь зазначили, що отримали цінну інформацію про Малайзію та про те, що саме може запропонувати Малайзія їхнім клієнтам.

Малайзія – мій туристичний напрямок

У 2018 році Малайзія прийняла 25,832,354 туристів з усього світу, що на 0,4 % менше в порівнянні з 2017 роком. Не зважаючи на це, кількість туристів з України зросла на 11 % у 2018 році в порівнянні з 2017 роком з 13,068 до 14,529 туристів, і вже сьомий рік поспіль кількість туристів з України до Малайзії має тенденцію до зростання.

Малайзія – мій туристичний напрямок

Свіжі новини

Погода

Схожі новини