ГоловнаЛівіяПосол України в Лівії зустрівся з Головою Президії Уряду національної згоди

Посол України в Лівії зустрівся з Головою Президії Уряду національної згоди

11 грудня 2018 року у рамках службового відрядження до Тріполі Посол України Микола Нагорний провів зустріч з Головою Президії Уряду національної згоди Держави Лівія Фаєзом Ас-Сарраджем.
Лівійський посадовець поінформував Посла про досягнення очолюваного ним Уряду на шляху стабілізації внутрішньополітичної, соціально-економічної та безпекової ситуації в Лівії, приділивши особливу увагу запланованим на наступний рік референдуму щодо ухвалення нової конституції країни, а також парламентськім та президентськім виборам. Ф.Ас-Саррадж також із задоволенням констатував позитивну динаміку розвитку українсько-лівійських відносин і висловив сподівання на активізацію двосторонньої співпраці.

Зі свого боку, Посол України докладно поінформував про триваючу окупацію Росією Автономної Республіки Крим, численні порушення на півострові прав людини, особливо мусульманського населення, з боку окупантів, російську інтервенцію в Донецькій та Луганській областях, складнощі Мінського процесу та перспективи виконання досягнутих в його рамках домовленостей. Було висловлено сподівання на подальшу взаємодію у рамках ООН та інших міжнародних організацій з усього спектру питань, які стосуються захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

Сторони обговорили також досягнення на шляху розвитку співробітництва між Україною та Державою Лівія, зокрема, у торговельно-економічній, освітній та медичній сферах. Глава української дипмісії поінформував про нещодавні українсько-лівійські консультації у консульській сфері, а також про заходи щодо відновлення діяльності Українсько-лівійської двосторонньої міжурядової Комісії із співробітництва, зокрема, про заплановані на наступний рік консультації на рівні секретаріатів національних частин Комісії.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини