Митні питання для подорожуючих в Республіку Куба

Дозволено безмитне ввезення на територію Куби 2,5 л алкогольних напоїв, 200 сигарет, 250 г табаку, 50 сигар, парфюмерії, медикаментів, предметів домашнього ужитку — в межах особистих потреб, аудіо-, відео- і фотоапаратура — по одному предмету на людину.

Правила не передбачають ніяких обмежень по ввезенню в країну вільноконвертованої валюти. Кількість валюти, яка ввозиться, заноситься в митну декларацію лише у випадку, якщо сума перевищує 5000 дол. США (або еквівалент цієї суми), або особа має намір вивезти на зворотньому шляху суму більше 5000 дол. США.

Для ввезення зброї, а також радіостанцій (walkie talkie), потрібно отримати дозвіл компетентних органів Республіки Куба.

Не можна ввозити автомашини, мотоцикли і запасні частини до них, ліки без вказівки марки заводу-виготівника, наркотики, порнографію і вогнепальну зброю (за винятком рушниць для спортивного полювання, що належать туристам, які приїжджають в країну з цією метою і мають відповідний дозвіл, що видається на Кубі після прибуття).

Забороняється ввезення всіх видів фруктів та продуктів харчування, крім консервованих, у заводській упаковці.

Дозволено вивозити не більше 50 сигар на одного пасажира, обмеження щодо вивезення алкогольних напоїв відсутні.

Заборонений вивіз півчих і екзотичних птахів, кори і деревини цінних порід, шкіри і пір’я екзотичних тварин і птахів, морських раковин, продуктів рослинного і тваринного походження, морепродуктів, предметів, документів та інших цінностей, які мають відношення до історії країни, колекцій та предметів наукового інтересу, художніх та культурних цінностей, предметів старовини, дорогоцінних металів. При купівлі коштовностей або товарів із крокодилячої шкіри необхідно вимагати у продавця ліцензію на вивіз, інакше товар буде вилучений при проходженні митного контролю.

Лікарські препарати, які відпускаються за рецептом, можна вивозити у кількості, що не перевищує 3 упаковки. Дозволений вивіз більшої кількість відповідних лікарських препаратів, в т.ч. мелагенину, вітадоксу та ін., лише за умови проходження курсу лікування у спеціальному лікувальному закладі Куби та наявності припису лікаря на відповідну кількість лікарських препаратів.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини