ГоловнаКореяВолодимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів низки іноземних держав

Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів низки іноземних держав

Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів низки іноземних держав: Республіки Корея – Квон Кі Чанга, Південно-Африканської Республіки – Андре Йоганнеса Гроеневальда, Фінляндської Республіки – Пяйві Лайне, Республіки Словенія – Томажа Менціна та Федеративної Республіки Німеччина – Анки Фельдгузен.

Під час бесіди з Послом Республіки Корея в Україні Квон Кі Чангом обговорювалися питання активізації політичного діалогу на найвищому рівні між Україною та Південною Кореєю і перспективи торговельно-економічної та інвестиційної співпраці.

Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів низки іноземних держав
Посол Республіки Корея в Україні – Квон Кі Чанг

Порушувалося питання запровадження безвізового режиму для громадян України, що сприятиме розвитку міжлюдських контактів.

Глава держави запросив Президента Кореї Мун Чже Іна відвідати Україну з візитом.

Під час розмови з новопризначеним Послом Південно-Африканської Республіки в Україні Андре Йоганнесом Гроеневальдом Президент України наголосив на важливості інтенсифікації політичного діалогу.

Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів низки іноземних держав
Посол Південно-Африканської Республіки в Україні Андре Йоганнес Гроеневальд

За словами Володимира Зеленського, Україна розглядає ПАР як перспективного партнера в Африці та налаштована на поглиблення взаємовигідної співпраці в усіх сферах.

Окрему увагу співрозмовники приділили обговоренню тематики торговельно-економічного співробітництва, зокрема перспектив проведення цього року українсько-південноафриканського бізнес-форуму.

Глава держави висловився за налагодження більш тісної та конструктивної взаємодії між Україною та ПАР у рамках її непостійного членства у Раді безпеки ООН.

Президент України також передав запрошення Президенту ПАР Матамелі Сирілу Рамафосі відвідати Україну з офіційним візитом.

Послу Фінляндської Республіки Пяйві Маріт Лайне Володимир Зеленський подякував за послідовну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, а також вагому гуманітарну й експертну допомогу, що її Гельсінкі надає нашій країні на двосторонньому рівні. Особливо Глава держави відзначив практичну допомогу з боку Фінляндії у проведенні системних реформ, зокрема у сфері шкільної освіти та енергоефективності.

Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів низки іноземних держав
Посол Фінляндської Республіки в Україні Пяйва Маріт Лайне

У розмові з Послом Республіки Словенія Томажем Менціном Президент подякував його країні за послідовну політичну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України. Володимир Зеленський високо оцінив допомогу Словенії у сприянні реабілітації понад 400 українських дітей, батьки яких загинули на Донбасі.

Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів низки іноземних держав
Посол Республіки Словенія в Україні Томаж Менцін

Спілкуючись із Послом Федеративної Республіки Німеччина Анкою Фельдгузен, Глава держави подякував німецькій стороні за незмінну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, а також суттєву фінансово-технічну допомогу для сприяння процесу структурних реформ у нашій країні.

Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів низки іноземних держав
Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анка Фельдгузен

Головна увага під час зустрічі зосереджувалася на обговоренні безпекової ситуації на Донбасі та комплексу подальших заходів з активізації процесу мирного врегулювання.

Було наголошено на важливості продовження міжнародного тиску на РФ для забезпечення виконання нею рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права.

Президент України також висловив сподівання на збереження традиційно активного політичного діалогу на найвищому рівні у майбутньому. Крім того, співрозмовники обговорили питання залучення представників німецького бізнесу до роботи в Україні та створення спільних підприємств.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини