ГоловнаКореяВітальне слово Й.В. пана Квон Кі-Чанга на прийомі з нагоди Дня заснування...

Вітальне слово Й.В. пана Квон Кі-Чанга на прийомі з нагоди Дня заснування нації

Ваші Високоповажності, шановні гості, пані та панове,

Я хотів би подякувати всім за те, що ви приєдналися до нас, щоб відсвяткувати День заснування Республіки Корея. З моменту встановлення дипломатичних відносин між Республікою Корея та Україною у 1992 році наші двосторонні відносини постійно розвиваються у багатьох сферах.

Високопосадовці обох країн постійно обмінюються візитами. Розширюються економічні та торговельні відносини між двома країнами. Українці проявляють все більшу зацікавленість до корейської культури, корейської мови, K-pop і Taekwondo.

У 20 столітті Україна та Корея стикалися з серйозними проблемами. Однак, обидві країни їх успішно подолали і зараз займають тверду позицію на світовій арені. Республіка Корея досягла економічного дива, вийшовши з попелу Корейської війни на початку 1950-х. Незважаючи на Голодомор у 1930-х роках та Чорнобильську трагедію у 1986 році, Україна стала ще сильнішою після Революції Гідності у 2014 році.

Я впевнений, що багато з вас чули про відомого американського виконавця Боба Ділана, який 3 роки тому отримав Нобелівську премію з літератури. В одній із своїх відомих пісень «Вітає між вітрів» Боб Ділан піднімає важливі питання.

«Як довго треба стояти горі, щоб у море змило її?»

«Скільки морів голубка пролетить, щоб спочивати серед пісків?»

Хтось знає відповіді на ці запитання? Можливо ні.

Але я знаю, що минуло багато часу, перш ніж були встановлені дипломатичні відносини між Україною та Кореєю в 1992 році. Я знаю, що знадобилося 27 років, перш ніж провести цей прийом з нашими шановними гостями.

Я впевнений, мине небагато часу,і наші країни ще більш зблизяться.

У тій самій пісні Боб Ділан також запитує:

«Як довго мають гармати стріляти, поки їх заборонять повік?»

«Скільки повинно загинути людей, щоб сказати – досить смертей?»

Боб Ділан каже, що лише вітер знає відповіді на ці питання.

Вже тисячі років людство шукає відповіді на ці питання. Це питання про війну та мир. Ділан припускає, що лише вітер знає як усунути війну та встановити мир. Але ми, дипломати, поважаємо прагматизм. Ми знаємо, що дипломатія може змусити гармати мовчати у східних регіонах України. Ми також знаємо, що дипломатія може оживити Мінську угоду і тим самим повернути стабільність та процвітання в страждаючі регіони.

Боб Ділан також задає нам дуже гуманістичні питання.

«Скільки вух потрібно мати людині, щоб почути плач інших людей?»

«Скільки разів відвернетеся ви, прикидаючись наче сліпі?»

Боб Ділан запевняє, що відповіді на ці питання також вітають між вітрів.

Але всі ми знаємо, що для того, щоб стерти сльози з очей свого народу, країна повинна побудувати «багату і сильну націю».

Неру, колишній прем’єр-міністр Індії, якось сказав: ” «Прагнення найвеличніших людей нашого покоління полягає в тому, щоб стерти сльози з кожного ока»”. Щоб побудувати “багату і сильну націю”, політичним лідерам сучасності доводиться викорінювати корупцію, розвивати промисловість та створювати сприятливий інвестиційний клімат шляхом проведення внутрішніх реформ, дотримуючись при цьому демократії, поваги до прав людини та верховенства права. Я переконаний, що саме цього прагне Президент Зеленський, і ми підтримуємо його ініціативу.

Я хотів би скористатися моментом цієї значущої нагоди, щоб заспівати разом із колегами з Посольства пісню Боба Ділана «Вітає між вітрів», щиро сподіваючись на тривалий розвиток двосторонніх відносин між Республікою Корея та Україною, мир у всій Україні і щастя українського народу.

На цей прийом Посольство також запросило кращий український танцювальний K-pop cover гурт. Вони виступатимуть одразу ж після виконання пісні. Тому бажаємо вам насолодитися виступом та приємного вечора.

Щиро вам дякую.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Туристка із Сінгапуру зникла безвісти під час відпустки в Іспанії

Повідомляється, що 39-річна громадянка Сінгапуру прилетіла до міста Хавеа...

Потужне виверження вулкана відбулося в Індонезії

В Індонезії сталося сильне виверження вулкана Руанг. Влада побоюється...

Єгипет накриває депресія та різкі погодні гойдалки з піском та пилом

Єгипет накриває депресія — у метеорологічному сенсі: саме так...

У Туреччині назвали наскільки готелі підвищать ціни

Якщо в Туреччині хочуть отримати дохід від туризму, який...

Для туристів запустили безкоштовний рейс без вказівки кінцевого пункту: про нього капітан оголосив за 2 години після зльоту

Оригінальним способом вирішила порадувати своїх туристів – учасників програми...