ГоловнаКореяУ Південній Кореї почали скуповувати каміння замість домашніх тварин

У Південній Кореї почали скуповувати каміння замість домашніх тварин

У Південній Кореї популярність набирає новий тренд – молоді люди в країні купують каміння замість домашніх тварин. Так вони намагаються впоратися з самотністю та вигорянням. Про це пише The Wall Street Journal.

Офісна співробітниця Ку А Ен із Сеула зізналася, що купила камінь замість домашньої тварини. 30-річна молода жінка змінила роботу та намагалася адаптуватися під нові реалії, проте ситуація виявилася для неї стресом.

Вона сказала, що не хотіла навантажувати близьких, тож купила камінь і почала з ним ділитися своїми переживаннями. Ку А Ен замінила справжнього вихованця на камені-вихованця, тому що предмет не вимагає догляду та відповідальності з її боку.

Камені-вихованці почали набирати популярності в Кореї в 2020 році під час пандемії. У соцмережах корейці ділилися фотографіями, де вигадують їм вбрання, малюють обличчя чи клеять кумедні стікери на них. Більше того, пізніше вони почали продаватись на сайтах з інструкцією з експлуатації.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Єгипет накриває депресія та різкі погодні гойдалки з піском та пилом

Єгипет накриває депресія — у метеорологічному сенсі: саме так...

У Туреччині назвали наскільки готелі підвищать ціни

Якщо в Туреччині хочуть отримати дохід від туризму, який...

Для туристів запустили безкоштовний рейс без вказівки кінцевого пункту: про нього капітан оголосив за 2 години після зльоту

Оригінальним способом вирішила порадувати своїх туристів – учасників програми...

ОАЕ пішли під воду, затоплено дороги, будинки та готелі. Туристів попередили про небезпеку

У вівторок влада звернулася до жителів і туристів Дубая...