ГоловнаІзраїльВ Україні відбудеться перший Ізраїльський інноваційний тиждень

В Україні відбудеться перший Ізраїльський інноваційний тиждень

Лідери tech-індустрії Ізраїлю відвідають Київ наприкінці жовтня

Ізраїльський інноваційний тиждень в Україні (Israeli Innovation Week in Ukraine, IIWU) збере понад 600 топ-менеджерів, ІТ-підприємців, представників держав, стартапів, інвесторів й бізнес-ангелів. Це буде перший тиждень ділових подій в Україні, присвячений ізраїльсько-українським технологіям та інноваціям. IIWU відбудеться з 29 по 31 жовтня 2019 року.

Ключові цілі серії заходів — презентація української стартап-екосистеми ізраїльським партнерам, популяризація технологічних продуктів й послуг з обох країн, а також початок подальшого двостороннього співробітництва з потенційними клієнтами та сприяння стратегічній співпраці між урядами і бізнесом.

Програма заходу складатиметься із доповідей та панельних дискусій, нетворкінгу, виставкової зони, B2B-зустрічей та закритих прийомів для інвесторів і топ-менеджерів корпорацій. Родзинкою тижня стане масштабна технологічна конференція Ukrainian Israeli Innovation Summit (UIIS), яка пройде в інноваційному парку UNIT.City. Серед ключових спікерів конференції — Джон Медвед, засновник найбільшої у світі краудфандинговой платформи для інвесторів (лише за один день проведення свого заходу у лютому цього року залучив $1 млрд на проєкти фонду), Амір Рапапорт, один з провідних ізраїльських експертів в області глобальних кібернетичних тенденцій, високих технологій й оборонної промисловості, засновник найбільшої конференції з кібербезпеки Cybertech Israel та Ігор Рябенький, серійний підприємець та бізнес-ангел, який профінансував понад 150 інвестиційних проектів по всьому світу.

«Ми дуже раді, що минулорічний Українсько-Ізраїльський Саміт приносить свої результати: все більше ізраїльських компаній включають Україну в свою бізнес-адженду, ключові гравці технологічної екосистеми Ізраїлю знову приїжджають в Україну, а сам захід перетворюється на повноцінну платформу для налагодження бізнес-партнерств між нашими країнами», — каже Альона Новгородська, СЕО та засновниця Global Israeli Initiative, засновниця та продюсерка Ізраїльського тижня інновацій.

Заходи організовані Global Israeli Initiative та UNIT.City за підтримки Посольства Ізраїлю в Україні та Посольства України в Державі Ізраїль. Співорганізатори заходу — агроіндустріальний холдинг МХП та інвестиційна платформа JS Capital.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте