Ізраїль скасував обов’язкове носіння масок на відкритому повітрі

Ізраїль скасував обов’язкове носіння масок для обличчя на відкритому повітрі і повністю відкрив школи в неділю в останнє повернення до відносної норми, підсиленої масовою вакцинацією проти пандемії COVID-19.

Оскільки майже 54% із 9,3 мільйона населення отримали обидві дози вакцини Pfizer / BioNTech COVID-19, Ізраїль зафіксував різке падіння зараження та випадків захворювання.

Примусове носіння захисних масок на відкритому повітрі, введене рік тому, було скасовано з неділі, але Міністерство охорони здоров’я заявило, що ця вимога все ще застосовується до закритих громадських приміщень і закликало громадян тримати маски під рукою.

З ізраїльськими дитячими садочками, школярами початкових та старших класів, які вже повернулись до класу, учні середньої школи, яких утримували вдома або відвідували заняття, епізодично поверталися до допандемічного розкладу.

  Ізраїль відмовляється від масок для вулиці, але інші правила COVID-19 все ще діють

Міністерство освіти заявило, що школи повинні продовжувати заохочувати до особистої гігієни, провітрювання класів та підтримувати соціальну дистанцію на якомога більшій відстані під час перерв та уроків.

Ізраїль зараховує до свого населення палестинців у Східному Єрусалимі і вводить там вакцини.

5,2 мільйона палестинців на окупованому Західному березі та підконтрольній ісламському “Хамасу” секторі Газа отримували обмежені запаси вакцин із Ізраїлю, Росії, Об’єднаних Арабських Еміратів, глобальної схеми спільного використання вакцин COVAX та Китаю.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Ізраїль після річного обмеження знову відкриває кордони

Ізраїль знову відкриє свої кордони для міжнародних подорожей 23 травня після більш ніж року. Однак відвідувачам доведеться повністю вакцинуватись проти Covid-19 і, як очікується, вони...

Острів Яс Абу-Дабі заманює ізраїльських мандрівників новою кампанією

Острів Яс Абу-Дабі запустив нову онлайн-кампанію бренду під назвою «Переживіть це, щоб у це повірити» - покликану спонукати відпочиваючих із Ізраїлю відвідати острів Яс. Рекламна...

Ізраїль змінив правила в’їзду для іноземців. На що потрібно звернути увагу?

Іноземні громадяни, які бажають в'їхати до Держави Ізраїль, повинні заздалегідь подати заявку на в'їзд до Ізраїлю до ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем...

Ізраїль та Марокко підписали угоди про зміцнення двосторонніх відносин

Угоди, спрямовані на зміцнення альянсу в галузях економіки, освіти, говорить ізраїльський посланник. Ізраїльські та марокканські установи підписали в п'ятницю дві угоди про посилення співпраці в...
Погода

Останні новини