ГоловнаІталіяУ Венеції туристи та офіціанти влаштували масову бійку у кафе

У Венеції туристи та офіціанти влаштували масову бійку у кафе

У Венеції на площі Сан-Марко історичне кафе перетворилося на поле бою: офіціанти та туристи влаштували там бійку. Побоїще сталося на вуличній веранді після заклику персоналу дотримуватись правил відвідування туалету, повідомило видання Italy24. Інцидент трапився ще минулого тижня, проте скандал став публічним останніми днями після розміщення у соцмережах відеоролика.

Зазвичай у Gran Caffè Chioggia все пристойно: у залі з видом на Палаццо Дукале для публіки грає невеликий оркестр. Того дня до кафе прийшли четверо туристів та зайняли столик. А далі очевидці розповіли, що кілька офіціантів, зазвичай статечні та задумливі, почали їх проганяти.

Як з’ясувалося, причина конфлікту була в тому, що туристи надто наполегливо висловлювали бажання сходити до туалету. Офіціантам не сподобалося, що відвідувачі при цьому навіть не зробили замовлення. Слово за слово, і в справу пішли не лише кулаки, а й стільці. Частина персоналу намагалася охолодити запал протиборчих сторін, але це не допомогло зупинити бійку.

В італійських ЗМІ зазначили, що з деяких пір Венеція побачила всяке через масовий туризм. За оцінками місцевих жителів, іноді поведінка гостей виходить за межі пристойності, але подібної грубої сцени ще не було в такому престижному місці.

«Все просто: офіціантам довелося втрутитися і спробувати відновити спокій, доки не прийшла поліція», – зауважив Ернесто Панчин, який очолює Асоціацію власників державного бізнесу. За його словами, туалет у приміщенні призначений для клієнтів, але треба бути чемним і тоді ніхто не отримає відмови у його відвідуванні.

Щоб уникнути таких конфліктів у майбутньому, він запропонував зробити вхід платним. І встановити ціну, як і у міських громадських туалетах, – 1,5 євро. Свого роду «квиток на сечу» для барів та ресторанів.

Нещодавно у Венеції вже вирішили для обмеження потоку туристів запровадити плату за відвідування міста – 5 євро, а сам візит забронювати заздалегідь.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Таїланді туриста заарештували за поганий відгук про місцеве кафе

Тайські поліцейські заарештували британського туриста, на ім'я Олександр за...

Википає морська вода та гинуть корали: у Таїланді закрили острів через аномальну температуру моря

На тайському Пхукеті закрили один з островів для туристів...

У Венеції штрафують туристів, які не сплатили податок

Італійська влада запровадила новий податок для туристів у Венеції....

У готелі Туреччини знайдений мертвим турист із Росії

В одному з готелів курортної Аланії (Туреччина) було виявлено...

У Австралії хлопчика вкусила Велика біла акула після того, як він упіймав її під час риболовлі

Незалежно від того, чи є професійним рибалкою або любителем,...