ГоловнаІталіяІталійський бізнес налаштований поглиблювати співробітництво з Україною

Італійський бізнес налаштований поглиблювати співробітництво з Україною

26 липня ц.р. Генеральна рада Загальної конфедерації італійської промисловості «CONFINDUSTRIA» одноголосним рішенням затвердила нову структуру у мережі закордонних представництв своєї системи – «Confindustria Ucraina».

Станом на сьогодні, до складу Конфедерації входить близько 150 тисяч італійських підприємств, які представлені за кордоном, тепер вже і в Україні, відповідними структурами. Як правило, такі представництва відкриваються у країнах, які, на думку італійських підприємців, мають вагомий потенціал подальшого розвитку торговельно-економічних відносин і зацікавлені його реалізовувати.

Переконані, що започаткування діяльності такого представництва відкриє нові можливості для поглиблення співпраці між країнами, зокрема у сфері взаємодії малого і середнього бізнесу, додасть динаміки інвестиційному співробітництву, сприятиме зменшенню ризиків, а відповідно і збільшенню віддачі від започаткування нових спільних проектів. 

Очікується, що офіційне відкриття головного офісу «Confindustria Ucraina» в Києві відбудеться ще до кінця літа поточного року. 

Свіжі новини

Погода

Схожі новини