ГоловнаCOVID Travel NewsІспанія продовжила заборону на в'їзд українських туристів

Іспанія продовжила заборону на в’їзд українських туристів

Побоювання з приводу поширення омікрон-штаму та рекордна кількість випадків зараження коронавірусом штовхнули уряд Іспанії продовжити заборону на в’їзд, який був запроваджений щодо більшості третіх країн, до яких належить і Україна.

Згідно з офіційною публікацією Міністерства охорони здоров’я Іспанії, заборона на в’їзд, запроваджена щодо тих, хто в’їжджає на територію Іспанії для «несуттєвих», тобто, туристичних цілях, діятиме до кінця січня 2022 року. Це означає, що українські туристи не зможуть потрапити до улюбленої європейської країни як мінімум ще місяць.

З іншого боку, мандрівники, які можуть пред’явити сертифікат про вакцинацію, що підтверджує, що їхній власник був повністю прищеплений проти ковіда однієї з визнаних вакцин, можуть в’їхати до Іспанії з туристичною метою без необхідності надавати «вагому» причину для своєї подорожі.

Примітка: Раніше діп повідомляв, що “Відтепер на пляжах Іспанії туристів курців чекають штрафи в 2000 євро

Незважаючи на те, що Іспанія продовжує дотримуватися суворих обмежень для всіх, хто прибуває з країн, що не входять до ЄС/Шенгенської зони, щоб запобігти поширенню нового омікрон-штаму, деякі треті країни не потрапили під тимчасові обмеження на в’їзд, оскільки там низькі показники інфікування. Список епідеміологічно безпечних третіх країн Іспанії в даний час включає Аргентину, Австралію, Бахрейн, Канаду, Чилі, Колумбію, Індонезію, Кувейт, Нову Зеландію, Перу, Катар, Руанду, Саудівську Аравію, Південну Корею, Об’єднані Арабські Емірати, Уругвай. Україна до цього списку не потрапила, так як розцінюється як з підвищеним ризиком зараження ковидом.

Усім особам, які прибувають до Іспанії з однієї з вищезгаданих країн, крім України, дозволяється в’їзд без дотримання заборони на туристичні поїздки або інших правил, наприклад, тестування та карантин. Тим не менш, кожен все одно має заповнити бланк контролю за станом здоров’я.

«З якої країни ви не прибули б, всі пасажири, які прибувають до Іспанії повітряним або морським транспортом (поромом), включаючи пасажирів, що здійснюють пересадки на рейс, та дітей віком до 12 років, повинні заповнити форму медичного контролю перед початком подорожі», – йшлося у заяві офіційного туристичного сайту Іспанії Travel Safe.

Дані Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) показали, що за останні сім днів в Іспанії було зареєстровано 383 197 нових випадків захворювання на COVID-19. У країні також виявлено кілька випадків зараження «омікроном» – станом на 19 грудня повідомила про 69 випадків зараження. Такі дані раніше публікував Європейський центр із профілактики та контролю захворювань (ECDC).

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Чому ви, можливо, п’єте недостатньо води взимку».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода