ГоловнаІспаніяІспанія пом'якшила вимоги до іноземців для отримання дозволу на роботу

Іспанія пом’якшила вимоги до іноземців для отримання дозволу на роботу

Іспанія ввела нові пункти до свого імміграційного законодавства, щоб полегшити іноземцям отримання роботи у країні.

Новий порядок, спрямований на зниження вимог щодо дозволів на роботу для іноземних громадян, які проживають в Іспанії, почав діяти тиждень тому, 27 липня.

Влада Іспанії оголосила, що тепер процес отримання робочих віз стане набагато простіше відразу для кількох категорій іноземних заявників.

Зміни було внесено з метою скорочення дефіциту ринку праці, з яким нині стикається країна.

Цікаво, що нещодавно проведена реформа застосовуватиметься навіть до іноземців, які не мають необхідних юридичних документів для проживання в Іспанії. Таким чином, іноземним громадянам, які прожили в Іспанії протягом двох і більше років, легально або без документів, які протягом цього часу пропрацювали не менше шести місяців, буде дозволено записатися на навчальні курси.

Ці навчальні курси будуть в основному призначені для роботи у затребуваному економічному секторі по всій Іспанії. Ті, хто записався на курси, пізніше зможуть подати заяву на отримання постійного посвідки на проживання в країні.

Простіші вимоги до дозволу на роботу будуть застосовуватись і до студентів. Студенти з країн, які не входять до Європейського Союзу, зможуть працювати до 30 години на тиждень під час навчання.

Більше того, їм також буде дозволено розпочати роботу в Іспанії одразу після закінчення навчання. Раніше учням доводилося чекати упродовж трьох років.

Уряд Іспанії опублікує список затребуваних робочих місць, які будуть відкриті для іноземних громадян. Очікується, що переважно це будуть такі галузі, як сільське господарство, фермерство та індустрія гостинності.

Із запровадженням нових правил близько 500 000 працівників, які не мають документів, зможуть приєднатися до офіційної робочої сили в Іспанії. Крім того, іноземці тепер сплачуватимуть податки.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини