ГоловнаІранПослання співчуття Посла Ісламської Республіки Іран в Україні

Послання співчуття Посла Ісламської Республіки Іран в Україні

Послання співчуття Й.В. Пана Манучехра Мораді, Посла Ісламської Республіки Іран в Україні, у зв’язку з загибеллю великої кількості дорогих співвітчизників, громадян України та інших держав.

В ім’я Аллаха Милостивого, Милосердного

“Воістину, ми належимо Аллаху і до Нього повернемося”
(Коран, 2:156)

В дні, коли дух мученицької смерті славетного воїна Ісламу, відданого солдата Вітчизни – генерал-лейтенанта Гасема Солеймані – освітив священну іранську землю, сталася жахлива катастрофа – падіння літака, що належить авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України”, внаслідок якої загинула велика кількість громадян Ірану, України та деяких інших держав. Ця трагедія викликала невимовний біль і смуток іранського народу, а також народу України в перші дні нового року та в дні Різдва Пресвятого Пророка Ісуса Христа (Мир Йому!).

Незабаром після того, як сталася ця катастрофа, я прибув до Міністерства закордонних справ та встановив постійний зв’язок з Посольством Ісламської Республіки Іран в Україні, і з усією серйозністю відстежував стан справ, пов’язаних з координацією дій між відповідними органами та установами обох країн.

Наразі, з почуттям безмежної болі й скорботи, у зв’язку з цією жахливою катастрофою й загибеллю дорогих нам людей, висловлюю глибокі співчуття шановним представникам керівництва обох країн і народам Ірану та України, особливо, родичам і друзям загиблих. Молю Всевишнього Бога про вічний спокій і Милість Божу до загиблих, терпіння й здоров’я їхніх родин і друзів.

Манучехр Мораді
Посол Ісламської Республіки Іран в Україні

Свіжі новини

Погода

Також читайте