ГоловнаІранІран накрила масована атака сарани

Іран накрила масована атака сарани

Влада Ірану розгорнули масштабну операцію по боротьбі зі зграєю мігруючої пустельної сарани, яка напала на сільськогосподарські угіддя в південних і західних провінціях країни.

Уже другий рік поспіль масові зграї сарани, які приходять з Аравійського півострова, загрожують повсюдного знищення сільськогосподарських продуктів в різних частинах Ірану.

Саїд Морін, глава Іранської організації з захисту рослин (PPO), в неділю підтвердив, що напад сарани, яке прибуло на минулому тижні, охопило майже 2000 гектарів землі.

Він сказав, що сарана напала на сільськогосподарські угіддя принаймні в 13 містах в південно-західних провінціях країни Хузестан і Бушер, а також в західній провінції Ілам, що межує з Іраком.

У минулому році пустельна сарана вразила понад 54 600 гектарів землі в провінціях Хормозган, Систан і Белуджистан, Хузестан, Фарс, Бушер і Керман, що було названо найсильнішим нашестям сарани за півстоліття.

Морін сказав, що в цьому році сарана прибула із західних і північно-західних частин Саудівської Аравії, на відміну від попередніх років, коли вона прийшла зі східних і центральних частин країни.

Пустельна сарана визнана найбільш руйнівним мигрирующим шкідником в світі

Він зазначив, що це зміна напрямку, ймовірно, більше торкнеться південні іранські провінції в найближчі тижні, додавши, що іранська влада готові боротися з сараною і вже запросили додаткові кошти в уряду.

За словами офіційних осіб, операція, яка, як очікується, триватиме до вересня, постраждала від сильного вітру в останні дні в південних частинах країни.

Пустельна сарана – це комахи жовтого кольору, які виростають до 10 см, які вважаються «самими руйнівними мігруючими шкідниками в світі».

За даними продовольчої і сільськогосподарської організації ООН, сарана представляє «серйозну загрозу для сільськогосподарського виробництва в Африці, на Близькому Сході і в Південно-Західній Азії».

За оцінками експертів, рій сарани, що покриває один квадратний кілометр, налічує близько 80 мільйонів саранових, які з’їдають за день стільки ж їжі, скільки більше 35 000 чоловік.

Ці зграї сарани в основному з Саудівської Аравії, Оману, Об’єднаних Арабських Еміратів та Ємену і поширилися в деяких частинах Східної Африки і Західної Азії, включаючи Іран. З Ірану вони поступово переміщуються в Південну Азію, включаючи Індію і Пакистан.

У минулому році Індія звернулася до Ірану і Пакистану з проханням про «скоординовані регіональні відповіді» на напади пустельної сарани.

Минулого тижня Нью-Делі відправив другу партію пестицидів об’ємом 250 000 літрів в Іран через порт Чабахар в рамках регіонального відповіді на проблему. Перша партія відправлена ​​в минулому році.

За наявними даними, Іран і Пакистан також ведуть переговори про координацію зусиль у боротьбі з проблемою, яка щорічно обходиться країнам регіону в мільярди доларів.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Саудівська родина поряд із Шарм-ель-Шейхом збудує елітний курорт

Холдингова група Ajlan and brothers із Саудівської Аравії прагне...

Туристам почали пропонувати “нудистський круїз” за 33 000 доларів

Туристам доступна нова пропозиція — тепер вони зможуть вирушити...

У Туреччині згорів автобус, загинули туристи

Як повідомляє турецьке інформагентство TRT, у провінції Адана в...

Влада ОАЕ ввела великий штраф за розповсюдження фотографій та відеороликів з наслідками повені в ОАЕ

Новина швидко поширилася серед туристів, проте DIP вирішив дізнатися,...

Єгипетські готелі не відмовлятимуться від системи “все включено”, але в сервісі з’являться деякі зміни

Єгипетські готелі не відмовлятимуться від системи "все включено", але...