Офіційний прийом Муфтія України

На урочистому іфтарі Духовного управління мусульман України, що пройшов 28 травня, зібралося понад 300 гостей, серед яких були представники державної влади, дипломатичного корпусу, конфесій, діячі науки і культури, ЗМІ.

Прийом в місяць Рамадан уже давно став для ДУМУ доброю традицією, яка служить чудовою нагодою для розвитку діалогу і згуртованості багатонаціонального і мультикультурного суспільства.

Офіційна частина, згідно з мусульманським звичаєм, почалася з читання Священного Кур`ана. Після чого до гостей звернувся Верховний Муфтій України шейх Ахмед Тамім: «сьогоднішній вечір і те, що ми тут всі зібралися, показує готовність українського суспільства згуртовано працювати на благо країни. Незважаючи на відмінності між нами, ми розуміємо, що, об’єднавшись в ім’я щастя нашого народу, ми зможемо досягти процвітання України. Ми потрібні нашій країні, а вона потрібна нам. Потрібна сильної, стабільної і щасливою. В місяці Рамадан є особливе благо і мусульмани читають дуа, щоб восторжествувала справедливість на цій землі і було мирне небо».

  В Абу-Дабі оприлюднили статистику смертності після вакцинації

Крім мадіхов на урочистому прийомі звучали привітання з місяцем Рамадан від гостей.
Народні депутати Оксана Білозір та Юрій Мірошниченко передали привітання від Верховної Ради України. Від імені Київської обласної ради виступив Ігор Подолянець.
Також мусульман України від імені ВРЦіРО привітав Епіском Римо-Католицької церкви Віталій Кривицький.

Теплі слова і привітання висловила Юлія Тимошенко, Ганна Турчинова, Ольга Богомолець та багато інших політиків, діячів культури і науки.

Особисто привітати Муфтія України і мусульманську громаду країни прийшли Посли і дипломати Об’єднаних Арабських Еміратів, Малайзії, Індонезії, Кувейту, Казахстану, Узбекистану, Киргизстану, Іраку, Алжиру, Пакистану, Афганістану, Нігерії, Судану, Лівії, Сербії, Словаччини та багатьох інших країн.

З настанням часу Вечірнього Намазу, гостям подали фініки та воду – саме цієї їжею заведено закривати день Посту. Після виконання колективної молитви, гості приступили до вечірньої трапези.

  У Дубай виправдали росіянина у справі про непристойну фотосесії

Вечір закінчився приємним сюрпризом: кожен гість на честь Рамадану отримав пам’ятний подарунок від мусульманської громади України.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Авіакомпанія Emirates розпочала тестування цифрових паспортів

Авіакомпанія Emirates приступила до використання в тестовому режимі мобільного додатка IATA Travel Pass, розробленого Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (IATA). Додаток допоможе пасажирам легко і...

На Expo 2020 Dubai презентують іновації, які змінять світ

Носійний пристрій, який попереджає про те, що соціальне дистанціювання не дотримується, та йорданська програма, яка допомагає вразливим громадам розвивати інтернет-бізнес під час блокування, є...

У Дубай заборонили кальян і обіди на терасах

Дубайський муніципалітет роз'яснив правила сервіровки блюд в ресторанах і кафе в години релігійного посту в дні священного місяця Рамадан. Зокрема, закладам громадського харчування заборонено...

Дубай підтвердив 100%-ву готовність до «ЕКСПО-2020»

Дубай на 100% готовий до проведення всесвітньої виставки «ЕКСПО-2020», заявив Його Високість шейх Мухаммед бен Рашид Аль Мактум, віце-президент, прем'єр-міністр ОАЕ і правитель Дубая. «У...
Погода

Останні новини