Березневий імпорт золота в Індію збільшився на 471% до рекордних 160 тонн

Імпорт золота в Індію в березні зріс на 471% порівняно з попереднім роком до рекордних 160 тонн, повідомило у четвер урядове джерело, оскільки зниження податку на імпорт та корекція цін із рекордних максимумів залучили роздрібних покупців та ювелірів.

Більший імпорт другого за величиною споживача у злитках в світі може підтримати базові ціни на золото, які виправили майже 17% від рекордного максимуму в 2072 долари в серпні 2020 року.

Зростання імпорту може збільшити дефіцит торгівлі в Індії і натиснути на рупію.

У березневому кварталі Індія імпортувала рекордну 321 тонну проти 124 тонни рік тому, повідомило джерело.

У вартісному вираженні імпорт у березні зріс до 8,4 млрд. доларів з 1,23 млрд. доларів рік тому.

У лютому Індія знизила ввізні мита на золото до 10,75% податку з 12,5%, щоб збільшити роздрібний попит та скоротити контрабанду в країну Південної Азії.

  ТОП-7 найкращих ізольованих монастирів у світі

“Багато споживачів відклали покупку через підвищення цін. Вони поспішили купувати після різкої корекції цін”, – сказав Харшад Аджмера, власник JJ Gold House, оптового продавця в місті Колката.

У березні місцеві ф’ючерси на золото досягли річного мінімуму – 43 320 рупій за 10 грамів.

Ювеліри будували товарні запаси, побачивши значний роздрібний попит, заявив дилер з злиттів в Мумбаї з банком імпортерів золота.

Минулого місяця дилери стягували премії до 6 доларів за унцію над офіційними внутрішніми цінами, включаючи 10,75% імпорту та 3% збору з продажів.

Імпорт золота в Індію в квітні може впасти нижче 100 тонн, оскільки ювеліри побоюються, що уряд може запровадити блокування, щоб затримати зростаючі зараження коронавірусом, сказав дилер.

Індія повідомила про 72 330 нових інфекцій COVID-19 за ніч, свідчать дані міністерства охорони здоров’я в четвер, що є найвищим показником з 11 жовтня.

  Індія повідомляє про 234 692 захворювань - черговий щоденний рекорд
Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Індія повідомляє про 234 692 захворювань – черговий щоденний рекорд

За даними міністерства охорони здоров'я Індія зафіксувала рекордний щоденний приріст 234 692 інфекцій Covid-19 за останні 24 години. За даними Reuters, це був восьмий рекордний...

Нові випадки зараження коронавірусом в Індії досягли рекордів

Нові зараження коронавірусом в Індії досягли рекорду в середу, коли натовпи паломників зібрались на релігійний фестиваль, незважаючи на дефіцит кисню та суворі обмеження в...

В Індії виявлені рідкісні екзотичні гриби що світяться

Новий сорт грибів було виявлено в штаті Мегхалая на північному сході Індії. Майже 600 різновидів біолюмінесцентних грибів були виявлені в джунглях Мегхалаі, і через...

Велосипедист поставив світовий рекорд, проїхавши 3600 км за 8 днів

У цьому світі немає нічого неможливого для вольової та пристрасної людини, і Аділ Телі з Кашміру просто довів, що твердження відповідає дійсності. Тепер 23-річний...
Погода

Останні новини