У Гвінеї зареєстрований новий випадок Еболи

ВООЗ в Африці повідомляє про новий випадок захворювання Еболи, зареєстрованому в західноафриканській країні після 27 днів відсутності нових підтверджених інфекцій..

Випадок був зареєстрований в селі Сулута на південному сході регіону Нзерекоре після того, як про нього не повідомлялося з 4 березня. Регіональне бюро ВООЗ для Африки підкреслило у своєму повідомленні в Twitter, що воно продовжує підтримувати управління справами, нагляд та залучення громад.

«Ми засмучені, дізнавшись про випадок Ебола, зареєстрованому в Гвінеї після 27 днів відсутності нового підтвердженого випадку. Ми залишаємося в стані підвищеної готовності – підтримуючи зусилля гвінейських органів охорони здоров’я з нагляду і готовність в сусідніх районах», – сказав директор ВООЗ по Африці Матшідісо Моет, у Твітері.

Таким чином, число випадків захворювання Ебола в Гвінеї досягло 19, включаючи вісім зареєстрованих смертей, що перервало зворотний відлік, що почався 24 березня 2021 року.

ВООЗ оголосила про відновлення останнього хворого на Еболу в західноафриканській країні 24 березня, тим самим спровокувавши зворотний відлік, щоб офіційно оформити кінець епідемії через 42 дні без нового випадку.

14 лютого влада Гвінеї оголосила про відновлення хвороби вірусом Ебола в Н’Зерекоре.

У відповідь на це 23 лютого розпочалась кампанія вакцинації після доставки 11 000 доз вакцини проти Еболи Зеброва.

В рамках кампанії було вакциновано понад 3200 людей.

Гвінея була однією з трьох країн, які найбільше постраждали від спалаху Еболи в Західній Африці в 2014-2016 роках, яка була найбільшою з моменту першого виявлення вірусу в 1976 році.

У 2014 році хвороба викликала загальну тривогу, забравши життя понад 11 300 чоловік і заразивши приблизно 28 600 людей, коли вона охопила Гвінею, Ліберію та Сьєрра-Леоне.

Ебола, тропічна лихоманка, що вперше з’явилася в 1976 році в Судані і Демократичній Республіці Конго, передається людині від диких тварин.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини