ГоловнаLifeStyleТуристам повідомили, які предмети в номері готелю краще не використовувати

Туристам повідомили, які предмети в номері готелю краще не використовувати

Співробітниця готелю назвала кілька предметів, якими гостям краще не користуватися у своїх готельних номерах. Відповідний допис вона опублікувала на форумі Reddit.

Хоча прибирання в номерах готелю зазвичай проводиться між приїздами кожного гостя, і має бути на дуже високому рівні, проте деякі предмети можуть використовуватися не за призначенням туристами і тому бувають не такими чистими, як хотілося б відповідальним гостям.

Так, вона закликала не користуватися чайниками, чашками, склянками, ложками та блюдцями. «Ви скористалися б чайником готелю? Я обговорювала це зі своїми колегами. Було багато різних думок, починаючи від «кип’яченої води» та закінчуючи «люди використовують її для прання спідньої білизни», — поділилася авторка посту.

Дивно, але самі постояльці найчастіше зізнаються у тому, що творять у своїх номерах та видають свої дивні ідеї за лайфхаки. Наприклад, дійсно, деякі дівчата записували та публікували відеоролики про те, що вони використовували електрочайники для прання своєї спідньої білизни, а чоловіки – шкарпеток. Після таких повідомлень і чай з ранку в готелі пити не захочеться.

“Я трохи попрацював у готелі, і я скажу, що, якщо щось виглядає чистим, це ще не означає, що це так і є”, – зауважив автор поста. Брудними також можуть бути чашки, склянки або кухлі, оскільки покоївки їх не миють, максимум — обполіскують.

«Справа не так у тому, як люди користуються цими предметами, як у тому, як їх прибирають покоївки. Один колега витер склянки рушниками, якими скористався попередній гість!» – розповіла експерт.

Однак не всі гості гидливі, вони цілком довіряють прибиранню співробітниць готелів. Якось щось пластикове пригоріло на дні чайника. Я зателефонував до обслуговуючого персоналу, і вони забрали його і негайно дали мені інший, з вибаченнями. Постояльці готелю — купка дикунів, але, на мій досвід, персонал готелю надає чисті чайники», — заступився один із них. “Якщо ви параноїк, налийте в нього (чайник) прісної води, закип’ятіть і перевірте чистоту”, – порадив інший.

Логічно, що не всі готелі та не всі співробітники ігнорують гігієну готельних речей. Так, одна з покоївок повідомила, що чистота залежить від адміністрації готелю. «Наприклад, ми повинні очищати наші чайники від накипу не рідше одного разу на місяць і перевіряємо їх/попорожняємо після кожного прибирання номера. Але я працюю у бутік-готелі. Якщо чайник все ще сповнений води, коли ви входите в кімнату, або в ньому багато накипу, не використовуйте його», — порадила вона і в цьому випадку рекомендувала зателефонувати на стійку реєстрації та повідомити про необхідність замінити прилад на чистий або помити його самостійно.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Туристам дали цінні поради, включаючи «правило 24 години» перед вильотом

Вирушаючи в подорож, важливо пам'ятати не тільки про квитки...

У Таїланді через спеку почало розколюватися скло у автомобілів

Спека, що встановилася в Таїланді, небезпечна не тільки для...

Як святкують Рамадан в ОАЕ та як повинні поводитися туристи під час свята

Сонце цілий рік, неймовірної краси пляжі, розкішні гостинні готелі...

Туристи на острові Балі можуть потрапити під суд за публікації у соцмережах

На Балі закликають туристів повідомляти про порушення громадського порядку...