ГоловнаГотеліТуристам розповіли, як захистити себе в готельному номері

Туристам розповіли, як захистити себе в готельному номері

Хоча багато готелів оснащені камерами спостереження і за безпекою стежать працівники охорони, туристам, які подорожують без компанії за кордон, важко розслабитися. Однак є кілька способів, як переконатися, що в готельному номері мандрівник та його багаж залишаться недоступними для злодіїв та шахраїв. Про них колишня стюардеса Нассім ексклюзивно поділилася із газетою Express.

Стюардеса зізналася, що не завжди почувається у безпеці, перебуваючи у готельному номері. «Коли я почала літати, я почула історію, як співробітниця авіакомпанії увійшла до свого готельного номера та не перевірила його належним чином, а тим часом хтось сховався у її номері. Незабаром на неї напали. Тому щоразу, коли я добиралася до готельного номера, я використовувала свою валізу як підпору, щоб тримати двері готелю відчиненими. Потім заходила усередину. Я перевіряла ванну, місце під ліжком та столом, за фіранками, шафи, щоб переконатися, що там нікого немає», – пояснила бортпровідниця.

За її словами, вона б ніколи не увійшла до кімнати, не зробивши звичного ритуалу з безпеки. Враховуючи те, що в деяких готелях немає ланцюгів для дверей, ми просто покладаємося на замок. Стюардеса пояснила, що є ще один добрий прийом, щоб одразу відреагувати на те, що хтось входить у готельний номер. Ще тому я ставлю сумку біля дверей. На той випадок, якщо хтось відкриє її зовні, сумка шумітиме», – додала експерт з подорожей.

Член екіпажу поділилася іншими речами, які мандрівники повинні робити, щоб залишатися в безпеці за кордоном. «Я також подбала б про те, щоб ніколи не заходити в ліфт тільки з однією людиною і натискати свій поверх. І переконайтеся, що ніхто не йде за вами у номер. Якщо ви почуваєтеся небезпечно, зачекайте у вестибюлі, поки ті, на кого ви подумали, не підуть. Тільки тоді вирушай у свій номер, особливо якщо ви самі», – розповіла Нассім.

Крім того, експерт порекомендувала не використовувати табличку «Не турбувати» або «Потрібне прибирання». У той же час вона рекомендувала зберігати цінні речі та важливі документи у сейфі. Крім того, важливо підтримувати імітацію життя у номері, щоб зловмисники не намагалися увійти всередину. «Я завжди залишаю телевізор увімкненим, так що здається, що я весь час перебуваю в кімнаті», – резюмувала бортпровідниця.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини