ГоловнаLifeStyleНазвані 10 лайфхаків як отримати найкращий номер при заселенні та сервіс на...

Названі 10 лайфхаків як отримати найкращий номер при заселенні та сервіс на найвищому рівні

Чим можна користуватися в готелі, а чим не варто? Що можна забрати при виселенні? І де залишити багаж, після того, як ви здали номер, а до вильоту ще далеко? DIP поділиться 10 хитрощами, які допоможуть зробити ваш відпочинок у готелі комфортнішим.

Лайфхак №1

Беріть участь у всіх бонусних програмах готелів, де зупиняєтеся. По можливості постарайтеся зосередитись лише на одній мережі готелів, щоб отримати максимальну вигоду. Це дозволить вам отримати більш лояльне ставлення та велику кількість безкоштовних послуг для постійних відвідувачів.

Лайфхак №2

Напишіть або навіть зателефонуйте в готель, де плануєте забронювати номер. Так ви можете дізнатися та скористатися спеціальними пропозиціями та акціями, отримати знижки або унікальні пропозиції щодо підвищення класу обслуговування безпосередньо біля готелю.

Лайфхак №3

Зазвичай мандрівники бронюють не певний номер, а певну категорію номерів. Якщо це не розпал сезону і є вільні номери, туристу можуть запропонувати відразу кілька номерів однієї категорії. При заселенні попросіть переглянути їх усі. Так ви зможете вибрати номер з найкращим видом з вікна, більш підходящою обстановкою або більш просторою ванною.

Названі 10 лайфхаків як отримати найкращий номер при заселенні та сервіс на найвищому рівні

Лайфхак №4

Коли ви бронюєте номер, часто запитують, чи не хочете ви підвищити його категорію. Не робіть цього. Принаймні – на цьому етапі. Апгрейд номера можна зробити на стійці реєстрації заселення. Кращий номер буде коштувати, звичайно, дорожче, але найчастіше все ж таки дешевше, ніж якби ви відразу підвищили категорію.

Лайфхак №5

Повідомте адміністрацію готелю заздалегідь, якщо ви відзначаєте будь-яку подію: день народження, річницю, медовий місяць. Швидше за все, потім вам зроблять приємний сюрприз: подарують пляшку шампанського, подарують кошик фруктів або зроблять знижку на будь-які процедури.

Лайфхак №6

Килимок для йоги, праска для випрямлення волосся, більш комфортні подушки, іграшки для дітей та інші дрібниці можна отримати абсолютно безкоштовно. Просто поцікавтеся про наявність на стійці реєстрації.

Гості часто забувають у готелях зарядні пристрої, тому до вашого приїзду їх у готелі може накопичитись досить пристойна кількість. Не поспішайте купувати собі нову зарядку, якщо забули свою оселю. Можливо, і цю проблему допоможуть вирішити, якщо ви звернетеся на ресепшн.

Також гості можуть попросити розбудити їх зранку, викликати таксі або замовити столик у ресторані. Ці послуги також, як правило, надаються абсолютно безкоштовно.

Названі 10 лайфхаків як отримати найкращий номер при заселенні та сервіс на найвищому рівні

Лайфхак №7

Покривала в готелях стирають і змінюють набагато рідше, ніж постільна білизна. Тільки уявіть, скільки гостей до вас лежали на ньому одразу після далекої дороги, не прийнявши душ або навіть не знімаючи взуття, або ставили на нього свої речі. Тому фахівці рекомендують знімати покривало з ліжка відразу, як ви заселилися, та прибирати його кудись подалі (наприклад, на балкон).

Лайфхак №8

Якщо ви купили щось з їжі по дорозі в готель і маєте намір перекусити цим, то можете не спантеличуватися пошуком посуду, тим більше не варто купувати пластикову. У будь-якому готелі гості мають право попросити тарілки та прилади.

Лайфхак №9

Звичайно, перед заселенням кожного гостя у номері прибирають, але мандрівники все одно побоюються за гігієну зубної щітки у ванній кімнаті. Тому вони вигадали таке – проробити отвір у дні паперового або пластикового стаканчика і перевернути його, щоб отримати імпровізований тримач для зубних щіток.

Названі 10 лайфхаків як отримати найкращий номер при заселенні та сервіс на найвищому рівні

Лайфхак №10

Найшвидший спосіб відпарити одяг, що пом’явся в дорозі, – це повісити костюм або сукню якомога ближче до душової кабіни, але так, щоб не намочити одяг, і почекати кілька хвилин, щоб пом’ятості зникли.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини