Франція офіційно змінила політику вакцинації населення

Вакцина Pfizer / BioNTec забезпечує захист від COVID-19 більш ніж на 95%. Такими є результати найбільшого дослідження, проведеного в Ізраїлі. Дані опубліковані в журналі Lancet. Разом з тим наголошується, що ефективність щеплення знижується при імунізації однією дозою препарату. В даний час більше половини населення Ізраїлю зробили перше щеплення від коронавіруса.

Франція офіційно змінила політику вакцинації. З 12 травня тут почнуть робити щеплення від COVID-19 всіх громадян незалежно від їх віку, за умови, що в прищепних центрах будуть залишатися дози препарату. Про це повідомив президент Еммануель Макрон.

Еммануель Макрон, президент Франції: “Яку ми ставимо собі за мету? Очевидно, що ми повинні рухатися далі і використовувати всі дози вакцини, наявні в нашому розпорядженні. Нам потрібно продовжувати докладати зусилля з тим, щоб 20 мільйонів французів були імунізовані десь чи до 15 травня, 30 мільйонів – до середини червня”.

  Три теми "Великої сімки", які варто запам'ятати

У Німеччині на вакцинацію препаратом британсько-шведської компанії AstraZeneca тепер можуть записуватися всі повнолітні громадяни незалежно від вікової категорії та професії. Про це оголосив міністр охорони здоров’я Йенс Шпан. Раніше німецькі експерти рекомендували використовувати AstraZeneca для осіб старше 60 років. На даний момент в ФРН від коронавируса щеплені понад 30% дорослого населення.

Зроби щеплення – отримай гроші. Саме таку схему вирішили задіяти влади Сербії. Мета – мотивувати ще не зважилися на вакцинацію громадян і нагородити сербів, які вже імунізовані. Ті, хто вакцинуються до 30 травня отримають від держави 25 євро в динари.

  Танці, немов коронавируса немає: в Парижі пройшов тестовий концерт
Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини