ГоловнаЕстоніяЕстонські прикордонники ділилися своїм досвідом в Україні

Естонські прикордонники ділилися своїм досвідом в Україні

У Києві відбулася зустріч керівництва підрозділів кадрового менеджменту Адміністрації Держприкордонслужби України та Департаменту поліції і прикордонної охорони Естонської Республіки, на якій обговорювалися питання співпраці.

Естонські прикордонники ділилися своїм досвідом в Україні

Відмітимо, що нещодавно Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал та Генеральний Директор Департаменту поліції та прикордонної охорони Естонської Республіки Ельмар Вахер під час зустрічі підписали План розвитку співробітництва між Державною прикордонною службою України і Департаментом поліції та прикордонної охорони Естонської Республіки на 2019-2020 роки. Один з пунктів Плану передбачає саме обмін досвідом у сфері управління персоналом.

Як відмітив на початку зустрічі спеціальний представник Міністерства внутрішніх справ Естонії в Україні Тармо Кохв, естонська делегація готова до співпраці з питань управління персоналом та допомоги у впроваджені автоматизованої системи обліку особового складу, яка успішно діє в їх країні.

У свою чергу заступник директора департаменту – начальник управління кадрового менеджменту Департаменту особового складу Павло Горбатюк зазначив, що для Держприкордонслужби дуже важливий досвід країн – членів ЄС та Естонської Республіки, зокрема у сфері розвитку автоматизованої системи управління. Він висловив зацікавленість у запровадженні за підтримки міжнародних партнерів аналогічної системи в українському прикордонному відомстві, з перспективою інтеграції такої системи з подібними системами державних органів.

Зустріч проходила за участі міжнародних партнерів – представників Посольства США та Міжнародної організації з міграції в Україні, які активно допомагають реалізовувати в Держприкордонслужбі автоматизовану систему управління особовим складом та проект «Нове обличчя кордону».

Естонська делегація детально презентувала присутнім систему кадрового менеджменту, яка впроваджена в їх службі, і особливу увагу приділили питанню автоматизації кадрового менеджменту. Зокрема німецька система SAP, яку використовують в Естонській Республіці, є однією з передових систем в Європі щодо управління людськими ресурсами. Також естонські колеги розповіли про взаємодіючі інформаційні системи, такі як програма з планування робочого часу, портал самообслуговування державних службовців, програми з діловодства та оптимізації підбору персоналу, їх можливості та доступ до даних цих систем.

Естонські прикордонники ділилися своїм досвідом в Україні Естонські прикордонники ділилися своїм досвідом в Україні Естонські прикордонники ділилися своїм досвідом в Україні Естонські прикордонники ділилися своїм досвідом в Україні Естонські прикордонники ділилися своїм досвідом в Україні Естонські прикордонники ділилися своїм досвідом в Україні Естонські прикордонники ділилися своїм досвідом в Україні Естонські прикордонники ділилися своїм досвідом в Україні Естонські прикордонники ділилися своїм досвідом в Україні Естонські прикордонники ділилися своїм досвідом в Україні Естонські прикордонники ділилися своїм досвідом в Україні

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте