ГоловнаCOVID Travel NewsНазвані найбезпечніші для туристів країни у 2022 році: ризики соціальних заворушень, політичного...

Названі найбезпечніші для туристів країни у 2022 році: ризики соціальних заворушень, політичного насильства та наслідків пандемії там мінімальні

Безпека в будь-яких сферах та проявах є ключовим фактором для більшості мандрівників, що вирушають за кордон. Нове дослідження від International SOS показало, які країни визнані найнадійнішими та безпечнішими для подорожей у 2022 році.

Компанія, що надає послуги в галузі охорони здоров’я та безпеки, оцінила країни по всьому світу за декількома критеріями безпеки для мандрівників. Експерти вивчили потенційні ризики спалахів соціальних заворушень, політичного насильства та наслідків пандемії у кожній країні.

У результаті найбезпечнішим місцем у світі на 2022 рік визнано Норвегію. Скандинавська країна зайняла найвище місце у престижному дослідженні. На це є кілька причин: у Норвегії надзвичайно низький рівень злочинності навіть у таких великих містах країни, як Осло та Берген; крім того, в країні вкрай низький ризик прояву терористичних атак, а також політичного переслідування чи соціальних заворушень. За даними експертів, це наймирніша країна.

Проте небезпека для туристів у Норвегії все ж таки є. Мандрівники, які наважуються вирушити в гори або пересуватися льодовиками, можуть зазнати ризику отримати травми, хоча більшість нещасних випадків трапляється, коли любителі активного відпочинку не дотримуються вказівників та інструктажу.

На другому місці рейтингу найбезпечніших напрямків сезону 2022 року розташувалася ще одна скандинавська країна. Це – Фінляндія. Багато українських туристів щороку приїжджають до цієї країни, щоб відвідати Гельсінкі, Лапландію та покататися на собачих упряжках чи снігоходах, а також «закупитися» товарами відомих брендів. Крім того, у Фінляндії дуже низький рівень криміналу та низький ризик страйків, а також політичного насильства чи загроз терористів.

Третьою з безпеки країною у світі для відвідування туристами наступного року було визнано Швейцарію. Рівень бандитизму в європейській країні теж мінімальний, у тому числі таких великих містах, як Цюріх, Берн і Женева. З погляду експертів, невелика держава навряд чи зіткнеться з політичним насильством чи соціальними заворушеннями, як і перелічені вище регіони.

Будучи одним із найкращих гірськолижних курортів у світі, багато українських туристів щорічно відвідували Швейцарію в зимові канікули. Особливо це було помітно у доковідні роки.

Четвертою безпечною країною для відвідування іноземними туристами у 2022 році була визнана Данія. Скандинавська країна також має знижений ризик політичного переслідування, заворушень серед населення та загроз терористів, що робить її однією з найнадійніших для туризму країн у світі.

Українські туристи вже можуть досліджувати безліч туристичних визначних пам’яток Копенгагена або насолодитися пізнім сніданком в одному зі знаменитих кафе міста – за умови дотримання карантину або сертифікату про вакцинацію препаратом, схваленим ЄС.

П’ятою безпекою країною у світі для туристів стала крихітна європейська країна Люксембург. Маючи трохи менше 700 000 жителів, Люксембург має низький ризик тероризму чи соціальних заворушень. У гарній країні є багато ідилічних вулиць, якими можна прогулятися. Крім цього, туристи можуть досліджувати Арденнський ліс. Додамо, що до мікродержави, як правило, приїжджають туристи в рамках одноденної екскурсії, які відпочивають на північному сході Франції чи південному сході Бельгії.

Отже, рейтинг найбезпечніших країн світу на 2022 рік виглядає так:

  1. Норвегія
  2. Фінляндія
  3. Швейцарія
  4. Данія
  5. Люксембург

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя та подорожі, рекомендуємо прочитати: «Як безпечно подорожувати цього курортного сезону, на думку експертів».

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Туреччину засипало снігом, побило градом і залило зливами

Травнева погода дає сюрпризи не лише українцям. Курортну провінцію...

У Таїланді туриста заарештували за поганий відгук про місцеве кафе

Тайські поліцейські заарештували британського туриста, на ім'я Олександр за...

Википає морська вода та гинуть корали: у Таїланді закрили острів через аномальну температуру моря

На тайському Пхукеті закрили один з островів для туристів...

У Венеції штрафують туристів, які не сплатили податок

Італійська влада запровадила новий податок для туристів у Венеції....

Туристам назвали 17 симптомів смертельного вірусу в Європі, який почав вбивати 40% пацієнтів

17 симптомів смертельного вірусу в Європі назвало у своєму...