Загальна кількість загиблих від COVID-19 перевищує 3 мільйони на тлі відродження нових інфекцій

За підрахунками Reuters, у вівторок смертність від коронавірусу перевищила 3 ​​мільйони, оскільки останнє глобальне відродження інфекцій COVID-19 викликає труднощі в галузі вакцинації у всьому світі.

Смертність від COVID-19 у всьому світі знову зростає, особливо в Бразилії та Індії. Працівники охорони здоров’я звинувачують більше інфекційних варіантів, які вперше були виявлені у Великобританії та Південній Африці, а також втомлення громадськості блокуванням та іншими обмеженнями.

За даними підрахунку агентства Reuters, минуло більше року, щоб кількість загиблих від глобального коронавірусу досягла 2 мільйонів. Наступні 1 мільйон смертей були додані приблизно через три місяці.

Бразилія лідирує у світі за середньоденною кількістю повідомлень про нові смерті та становить кожну четверту смерть у всьому світі щодня.

Всесвітня організація охорони здоров’я визнала жахливий стан країни внаслідок коронавірусу, заявивши, що країна перебуває у дуже важкому стані з переповненою системою охорони здоров’я.

У понеділок Індія повідомила про рекордний ріст захворюваності на COVID-19, ставши другою країною після США, яка за день зареєструвала понад 100 000 нових випадків.

Найбільш постраждалий штат Індії, Махараштра, у понеділок почав закривати торгові центри, кінотеатри, бари, ресторани та культові приміщення, оскільки лікарні переповнені пацієнтами. читати далі

  Qatar Airways здійснив перший рейс, повністю вакцинованих від COVID

Європейський регіон, до якого входить 51 країна, має найбільшу загальну кількість смертей – майже 1,1 мільйона.

П’ять європейських країн, включаючи Великобританію, Росію, Францію, Італію та Німеччину, становлять близько 60% загальної кількості смертей, пов’язаних з коронавірусом у Європі.

Сполучені Штати мають найбільшу кількість смертей серед усіх країн світу – 555 000, і на них припадає близько 19% усіх смертей через COVID-19 у світі. За останні три тижні випадки зросли, але представники охорони здоров’я вважають, що швидка вакцинація в країні може запобігти зростанню смертності. Третина населення отримала принаймні одну дозу вакцини.

Щонайменше 370,3 мільйона людей або майже 4,75% світового населення отримали одну дозу вакцини проти COVID-19 до неділі, згідно з останніми даними дослідницької та фірми-постачальника даних “Наш світ у даних”.

  Ізраїль відмовляється від масок для вулиці, але інші правила COVID-19 все ще діють

Однак Всесвітня організація охорони здоров’я закликає країни давати більше доз затверджених вакцин проти COVID-19, щоб допомогти досягти цілей вакцинації для найбільш вразливих груп у бідніших країнах.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Ізраїль відмовляється від масок для вулиці, але інші правила COVID-19 все ще діють

Перші ознаки мінливої ​​пандемії нарешті з'являються в усьому світі. За даними Reuters, в неділю Ізраїль полегшив деякі зі своїх протоколів COVID-19. Країна офіційно зняла частину...

Індія повідомляє про 234 692 захворювань – черговий щоденний рекорд

За даними міністерства охорони здоров'я Індія зафіксувала рекордний щоденний приріст 234 692 інфекцій Covid-19 за останні 24 години. За даними Reuters, це був восьмий рекордний...

В Домінікані продовжили комендантську годину для туристів

Республіка Домінікана повідомила про продовження комендантської години на травень 2021 року. Домінікана, комендантська година - травень 2021 Домінікана продовжила комендантську годину до 16 травня 2021 року....

Гібридні події: Формат сучасності і майбутнього?

Пандемія Covid-19 та змінене соціальне мислення вимагають нового погляду на майбутні формати подій. Гібридні події, що зростають протягом декількох років, стають дедалі популярнішими завдяки...
Погода

Останні новини