ГоловнаТуризмЕкономіка на острові Пасхи руйнується через відсутність туризму

Економіка на острові Пасхи руйнується через відсутність туризму

Острів Пасхи знаходиться на межі економічного колапсу через відсутність туризму після майже дворічного закриття через пандемію. Влада знову відклала відкриття острова для відвідування туристами через новий варіант COVID, Omicron.

З початку пандемії Covid у березні 2020 року острів не приймав іноземних туристів, щоб уникнути зараження. Проте через відсутність туристів протягом тривалого часу жителі острова перебувають на межі економічного колапсу. Влада вказує, що плем’я рапануї навіть було змушене заново винаходити себе і повернутися до бартера, щоб вижити.

Жителі очікували на відкриття кордонів у лютому 2022 року після голосування у листопаді минулого року. Однак через швидкий прогрес варіанта Омікрон острів Пасхи вирішив відкласти відкриття до подальшого повідомлення.

Петеро Едмундс, мер острова Пасхи, запевнив, що він і жителі острова хочуть знову відкритися для туризму майже через два роки.

Тим часом, Федерація туристичних компаній Чилі (Fedetur) попросила плем’я позначити дату відкриття кордонів. “Немає нічого, що могло б їм допомогти зараз, оскільки немає такої економічної діяльності, яка могла б витримати практично два роки простою”, – зазначили у федерації.

До пандемії острів Пасхи щорічно приймав близько 150 000 іноземних туристів, і 90 відсотків його населення отримували дохід саме у туристичному секторі. Таким чином, наслідки обмеження туристичної діяльності значною мірою торкнулися мешканців популярного серед туристів чилійського острова.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Кам’яні статуї на острові Пасхи сильно постраждали від пожежі

На острові Пасхи (Чилі) пожежа завдала «непоправної шкоди» кам'яним...

Острів Пасхи знову відкрився для туристів

Через 868 днів після закриття кордону острів Пасхи знову...

Влада Чилі відкриє острів Великодня для туристів

Чилійський острів Великодня, розташований у Тихому океані, почне приймати...