ГоловнаБолгаріяДруга за дешевизною після Туреччини країна Болгарія очікує 6 мільйонів туристів

Друга за дешевизною після Туреччини країна Болгарія очікує 6 мільйонів туристів

Незважаючи на відсутність російського турпотоку, друга за дешевизною після Туреччини країна (згідно з британським звітом) очікує побачити 6 млн туристів. Йдеться про Болгарію. Позитивний прогноз опублікували болгарські ЗМІ із посиланням на міністра туризму Христа Проданова.

У літньому сезоні-2022 Болгарія прийме від 5,5 до 6 мільйонів туристів. За словами чиновника, вони приїдуть в основному з таких країн, як Польща, Угорщина, Румунія, Німеччина, Великобританія, Сербія, Чехія, Ізраїль та ін.

У заяві, опублікованій більше тижня тому, міністр туризму Христо Проданов заявив, що не очікується відтоку внутрішніх туристів, тому що багато болгар люблять проводити літні канікули на болгарському узбережжі Чорного моря. «Ми хочемо надіслати чіткий сигнал про те, що Болгарія пропонує чудові умови для відпочинку і водночас безпечне місце призначення – наше Чорне море є безпечним та спокійним районом, і у нас давні традиції якості та гостинності у туризмі», – зазначив він.

За його словами, просування всіх видів туризму також є важливим завданням. Він також додав, що на додаток до традиційного морського та зимового туризму важливо використати потенціал культурного туризму країни, спа-туризму. Крім того, робити акцент на винний, гастрономічний та медичний туризм.

Болгарія впевнена, що туристи поїдуть до них, оскільки нещодавній звіт британських експертів показав, що цей напрямок є другим після Туреччини, який є найбільш доступним відпочиваючим з точки зору дешевизни.

Літній туристичний сезон офіційно відкрився з нагоди 65-річчя заснування Чорноморського курорту святковою ходою набережною курорту Золоті Піски – перлиною болгарського чорноморського узбережжя. Запрошення надіслано більш ніж 30 офіційним особам, які очолюють дипломатичні місії, акредитовані урядом Болгарії, відвідати курорт і познайомитися з тим, що він може запропонувати. Запрошення було розіслано міністром закордонних справ країни Теодорою Генчовською та міністром туризму Христо Продановим. Водночас чиновники та представники дипломатичного корпусу у Болгарії беруть участь у конференціях, присвячених 65-річчю заснування прибережного курорту.

Свіжі новини

Погода

Також читайте